Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
17
июля
2015
Київ
клуб «Fight House» 
Время: 19:00. Вход - 40 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Радіорай
FacebookВКонтактеLiveJournal [блог]Добавить

Радіорай

Проект підробочою назвою «ВГ ’90» бувстворений 1990 рокув Києві, студентами радіотехнічного факультету КПІ Віктором Головко та Юрієм Небосенко. Назва проекту трансформувалась спочатку в «Союз Меча & Орала» (1991 - 1992), «Радио-Рай» (1992 - 1996) и надалів «ВГ» (1996 - 2003).Починаючи з 2003 року проект повернувся до своєї, злегка модифікованої історичної назви «Радіорай». Засновником, ідейним лідером проекту, та єдиним його незмінним учасником був і залишається Віктор (ВГ) Головко. До студійних записів та виступах наживо залучаються професійні музиканти. В різні часи в складі групи грали: Юрій Небосенко - кларнет, флейта, саксофон, акордеон, клавішні, гітари (приймав участь в проекті групи «Актус» в якості саксофоніста); Павло Думлер - гітара; Ігор Нежиборський - ударні; Олена Мельник - вокал, бек-вокал; Леонід Тихонов – бас, гітари, бек-вокал, клавішні; Тетяна Франченко - фольк- та бек-вокали, Олена Маруняк - фольк-вокал, Ганна Максимів - бек-вокал; Андрій (Длинний) Криворучко – аранжування, гітари, бек-вокал, являється також гітаристом київського рок-гурту «Контрабанада»;

Склад групи:
Віктор (ВГ) Головко – музика, тексти, вокал, аранжування, бас, гітари
Сергій (Iguana) Малишев - звукорежисура, зведення, мастерінг, гітара
Ганна Максимів - вокал, клавішні
Володимир (Walter) Шаболтас - барабани, перкусія
Сергій Конотоп - гітара
 

Дискографія і концертна діяльність:
2011 рік - CD альбом «Моя Географія»
2014 рік - CD альбом «Просторіч»

Альбоми, що були випущені до 2011 року були надруковані обмеженим накладом, та розповсюджувались переважно серед друзів та знайомих учасників проекту.

Наразі гурт доволі активно виступає «наживо» в клубах і пабах міста Києва, виконуючи як власні пісні так і кавери на загальновідомі рок-хіти - слідкуйте за афішами та анонсами.

Досягнення та регалії:
- У грудні 1995 року композиція «Я Наче Вижатий Лимон» приймала участь в хіт-параді національного українського радіо «12-2»
- В лютому 2006 року група була представлена в ефірі «Нашого Радіо» в рамках щотижневої програми «Обсерваторія» - інтерв’ю з учасниками та презентація нової композиції. Взимку та навесні 2006 року композиція «Моя Географія» отримала ротацію в ефірі «Нашого Радіо»
- В грудні 2012 року група брала участь у відборі на фестиваль «Червона Рута - 2013»
- В березні 2013 року група була представлена в ефірі «Молодого Радіо» в рамках програми «Дебют тижня» - презентація гурту та двох композицій («Під дощем» та «Осінь») з останнього альбому
- В лютому 2014 року композиція «Кошмарний Блюз»виборола перемогу в голосуванні слухачів «Молодого Радіо» на кращу пісню місяця і, як переможець отримала щоденну ротацію в ефірі цієї радіостанції протягом всього березня 2014 року
- В квітні 2014 року група брала участь у передачі «Фольк-мюзік» на Першому Національному телеканалі

- В червні 2014 року група брала участь у фестивалі «Трипільське коло - 2014»

датировано: 16.07.2015


Читать в архиве по теме 3:
02.12.2014
Новости
Вчора 1 грудня 2014 року, рівно через три роки з моменту виходу попереднього, офіційно вийшов такий довгоочікуваний новий альбом гурту Радіорай - «Просторіч»!
26.01.2012
Видео
Музичний проект «Радіорай» з радістю представляє свою дебютну відеороботу на титульну пісню з нового альбому «Моя Географія»
21.12.2011
Новости
Новий альбом гурту - це подорож крізь різнобарв’я музичних стилів: від босанови до панк-року, і від хіп-хопу до хоспелу, а також барвінок поетичних рефлексій: від відвертого стьобу до трагічної любовної лірики

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua