Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
3
октября
2013
Киев
клуб «44» 
Благотворительный концерт. Время: 20:00. Вход - 50 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Відповідь to be
FacebookВКонтактеДобавитьДобавить

Відповідь to be

«На всі запитання завжди є відповідь» - це головний лозунг українського поп-рок гурту «Відповідь to be», який працює виключно з авторським матеріалом, до якого входять пісні українською та англійською мовами.

Гурт давно відомий любителям різноманітних фестивалів, де й здобув свою першу популярність. Колектив із задоволенням запрошують на телебачення та радіоефіри популярних радіостанцій. Пісні ротуються по радіо, а відео роботи можна побачити в ефірі українських телеканалів.

«Відповідь to be...» увійшли до Книги Рекордів Гіннеса, як учасники Телемарафону у захисті української музики, і допомогли встановити новий світовий рекорд.

Одна з пісень гурту входить до збірки найкращих пісень України, зміст якої допомагає людям зберегти віру в краще життя в складні для країни часи. 

Виступи колективу, незмінною умовою яких є живий звук, драйвові і позитивні, та в одно час душевні і емоційні. Енергетика колективу під час виступу передається публіці і не залишає байдужим жодного слухача.

Сьогодні колектив веде активну студійну і концертну діяльність, готуючись до нових виступів в Україні та поза її межами. 

датировано: 05.08.2015


Читать в архиве по теме 1:
05.08.2015
Видео
Кількість людей зі всього світу наспівують пісню дивлячись прямо вам у вічі. Динамічна картинка не дасть вам часу відірватись від відео. А щоб точно «контрольний в голову», в кадрі з’являються відомі особи

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua