Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Восковий День
FacebookВКонтактеLast.FMSoundcloud

Восковий День

20 червня 2009 року в місті Жовті Води  проходить перша репетиція гурту у складі гітариста- Генріха, барабанщика- Олексія та басистки- Катерини. Через декілька репетицій гурт покидає барабанщик та через чвари з власниками репетиційної бази гурт залишається на декілька тижнів без можливості грати. Відсутність платних репетиційних баз та будь-яких альтернативних варіантів привели Восковий День у духовий оркестр. Через велику кількість починаючих барабанщиків гурт постійно грає з різними учасниками оркестру, доки з ними не погоджується грати вже відомий у місті барабанщик - Дмитро Сладковський. З цього моменту починається клопітка робота над матеріалом та пошуки вокаліста. Затягнуті пошуки потрібної людини приводять гурт у глухий кут і учасники вирішують скинути вокал на басистку. 

Весь 2010 рік гурт напрацьовує матеріал, а 10 грудня виступає на фестивалі «Вибух» в місті Жовті Води. Напередодні фестивалю гурт покидає барабанщик та на його місце приходить Ігор Труш( нині гурт - Franko), що вже має досвід гри з Восковим Днем. Ігор стає постійним учасником гурту і в такому складі Восковий День дає перший сольний концерт в квітні 2011 року. Далі виступ на «Strategy Music Fest»11»  після якого гурт зникає на довгий час з місцевої сцени.

У 2012 році гурт переважно записує демо версії пісень та грає новий матеріал, але знову Восковий День покидає барабанщик. Погравши майже рік у двох, гурт перебирається до Львова. З осені 2013 року до липня 2014 гурт записує перший міні-альбом « Картини», що вийходить 6 липня 2014 року.

Теперішні учасники
Янкаускас Генріх — гітара (3 2009 року)
Гошкодеря Катерина — бас-гітара ( з 2009 року), вокал ( з 2010 року)

Колишні учасники
Сладковський Дмитро — ударні (2009 — 2010)
Труш Ігор — ударні (2010 — 2012)

датировано: 23.03.2015


Читать в архиве по теме 1:
27.05.2015
Видео
Монотонно-меланхолічний вокал під мінімалістичний супровід на фоні мерехтливої анімації. До кінця кліпу ви або ввійдете в транс, або вас почне тіпати. Знайомтесь з львівським гуртом Восковий День

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua