Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Vox populi

Vox populi

 

Гурт «Vox Populi» був сформований у м. Жовква 17 жовтня 2000 року. Перший склад гурту складався з трьох чолов к: Роман Скеля (1979), Володимир Рул цький (1983), Свинчук Назар (1983).

Початок творчого процесу складався з акустичного вар анту (три акустичн  г тари) обробки твор в, як  написав Гол нка Остап, а музику Роман Скеля.

В листопад  гурт д зна ться про початок в дб ркового туру фестивалю «Червона рута»   пода  заявку на участь.   як не дивно, 9-11 грудня 2000 року, новий колектив попада  в резерв учасник в, як  мають право попасти в п вф нал фестивалю.

Перед новим 2001 роком гурт знаходить техн чн  засоби для гри в електричному вар ант .

Свинчук Назар с да  за барабани, Рул цький Володя за бас-г тару, а Роман Скеля - вокал   як завжди за електричну г тару (Свинчук Назар зак нчив музичну школу гри на барабанах, а Рул цький Володимир - клас скрипки т    ж школи). Новий р к вони проводять в новоспечен й «студ  -каптьор « граючи до кривавих мозол в.

Перший оф ц йний виступ гурту в електриц  в дбувся в смт. Кулик в (2001 р.) на м сцев й дискотец  (якщо не вважати не в дбувшийся концерт гурту «Vox Populi» та гурту «Мандри» в Новому Роздол  у грудн  2000р.).

Надал  гурт гра  в межах району на дискотеках, в районному Народному дом  та будинку Школяра завжди стикаючись з проблемою оренди апаратури (дякувати Богу багато лабух в у Жовкв ). Через р к гурт зна  кожен музичний «апарат» лабух вського типу.

В березн  гурт д зна ться, що пройшов з резерву у п вф нал фестивалю «Червона рута»   посилено почина  готуватися до виступу.

Спонсорську допомогу «Vox Populi» д ста  в д зав дуючо  в дд лу культури району п. Лес  Терещук та в д Жовк всько  художньо  майстерн  ковал в, де працював Роман Скеля та Володимир Рул цький.

Виступ проходить вдало, гурт попада  до ф налу фестивалю   здобува  право на звання дипломат в фестивалю «Червона рута» 2000-2001рр.. На жаль гурт в дмовля ться в д запису виступу   вважа , що грош , як  потр бно заплатити за звуконос й, краще потринькати на пиво+

Надал  гурт зустр ча ться з проблемою оренди апаратури, в пошуках яко  бере участь у фестивалях «Крутозлам» Червоноград 2001р., «Розточчя» Жовква 2001-2002рр., ф - ль «Рел г йно  П сн « Крех вський монастир 2002-2003рр..

В 2003 роц  гурт ста  сп взасновником фестивалю «Рок проти СН Ду та наркоман  « у м.Жовква. За час проведення п'яти фестивальних рок в до Жовкви при жджають так  гурти, як «Оратан я», «РБГ», «Н агара», «Абукасимов  капц «, «Green sailends» та  нш .

На меж  того ж року, гурт вперше засв тився у клуб -кафе «Лялька», де з часом ста  «сво м» гуртом   часто там виступа.

П сля одного з виступ в «Vox Populi»,  х пом ча  Богдан Дзюнька   запрошу  на фестиваль «Рокотека 2003».

В 2004 роц  до гурту при дну ться вокал ст Тарас Р зняк (Дом к)   сво м потужн м вокалом дода  гурту якост  звучання. На концертах Дом к запам'ятову ться сво ю яскравою зовн шн стю та завойову  прихильн сть слухач в.

В 2005 роц , по нев домих обставинах, гурт одночасно втрача  на деякий час барабанщика Назара, та бас-г тариста Володимира (перший йде в ддавати св й обов'язок кра н  в арм ю,а Володя  де на зароб тки в  тал ю).

Скеля та Дом к невдовз  знаходять в минулому барабанщика «Ск фи» - Гору Тол ка, та в п дтримку приходить бас-г тарист гурту «Дивн « - Богдан Галайда. Знову процес аранжування в дпов дно зм ню ться   реч  набувають трохи  ншого звучання.

Гурт за час свого  снування да  багато концерт в по таких м стах як Льв в, Дрогобич, Жидач в, Жовква, Рава-руська, Ки в, Червоноград. Багато виступ в проходить по клубах, на день м ста, нав ть на вес ллях та фестивалях р зного гатунку. Музика «Vox Populi» в основному в стил  блюз-року та п д впливом хардового звучання «Deep Purple», «Led Zeppelin», «Pink Floid».

Велике значення гурт нада  зм сту у словах та намага ться не створювати  люз й «попси», в дверто займа ться ф лософським трактуванням речей, як  оточують нас в житт . Звертаючи увагу на реал  , гурт намага ться донести до слухача суть та проблеми людства у вс х напрямках досв ду, який вони набрали за час  снування.

Склад:
Барабани: Назар Свинчук
Бас-г тара: Богдан Галайда
Соло-г тара   вокал: Роман Скеля


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua