Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
18
июля
2014
Киев
клуб «Барвы» 
Время: 17:00 Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Всіх пошли
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Всіх пошли

Ідея створення ВСІХ ПОШЛИ - перлини українського денс-поп-панку, як вони себе визначають, належить Метелику – гітаристу, чудовому драмеру і діджею. Втомившись від марних сподівань і намагань утнути щось геніальне і величне, або, бодай, знайти хоч якесь раціональне зерно своєї творчості, з допомогою якого можна було б залишити слід у пам’яті нащадків, здобути повагу колег – митців, друзів, дружини, доньки і мами: він тупо взяв і звів усі старання нанівець, зібравши гурт ВСІХ ПОШЛИ!

А все почалось у 2008 році. Підключивши давнього друга – гітариста і співпляшника Гру, хлопці записали перший трек „Я хочу Юлю Тимошенко”. Отримавши чималу кількість позитивних відгуків від слухачів композиції, було прийнято рішення продовжити цей безлад, і почалось: „Сусід”, „Дайте щось попити”, настав 2009-й - ще близько десятка речей, і... все...

На початку 2012 року ВСІХ ПОШЛИ відновлює свою діяльність під керівництвом продюсєра Константіна. Також, склад гурту поповнив діджей Валерій Приходченко. Ведеться підготовка до концертних та клубних виступів.

датировано: 30.10.2012


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua