Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
28
мая
2013
Киев
клуб «Диван» 
Отборочный тур на «Соседний Мир – 2013». Время: 19:00. Вход свободный.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Віскула
FacebookВКонтактеMySpaceYouTube

Віскула

Дебютний міні-альбом Луцького інді-гурту Viscula під назвою «Завжди молодий» було презентовано шанувальникам в останній день 2012-го року у якості новорічного сюрпризу.

Починаючи з 2002-го року, колектив відіграв більш ніж 100 концертів на території України і Польщі, але через деякі труднощі в колективних відносинах у 2008-му році музиканти йдуть у творчу відпустку на цілі чотири роки. Тож, ЕР «Завжди молодий» став результатом роботи оновленого гурту Viscula і відкрив нову сторінку творчих здобутків учасників формації, одним з перших записів на якій стала їхня перемога у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута 2012». Наразі музиканти бачать свій подальший творчий розвиток у стилістиці сучасної прогресивної інді-музики у суміші з фанком і рок-н-рольними настроями.

Зовсім нещодавно гурт Viscula розпочав співпрацю із гітаристом гурту «Бумбокс» Андрієм Самойло, який виступить в якості саунд-продюсера і допоможе хлопцям підібрати ідеальний музичний баланс для підкорення найбільших вершин в українській музиці.

VISCULA це:
Назар Вальчук (вокал) 
Віталій Малишко (гітара) 
Артем Хомич (бас-гітара)
Денис Теліцин (клавішні) 
Остап Сухоцький (барабани)

датировано: 07.06.2013


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua