Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Хатка Пта...
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Хатка Пта...

Група працює в жанрі який приблизно можна назвати «хард-фолк». У вищезгаданому складі колектив існує приблизно 2,5 років. З назвою «Хатка Пта...» виступають з початку 2008 року (до того була «Небесна Канцелярія»).

Все розпочалося приблизно в кінці 99-го з такого собі рок-гурту. Учасники на той час: Гарбуз Сергій – гітара, Герасименко Олександр – бас, Ігнатенко Олександр – барабани, Козирь Андрій – гітара, Черевко Олександр – клавішні. Стиль музики приблизно «хард». Проіснувавши деякий час колектив розпався.

З руїн виник інший колектив «Небесна Канцелярія» з таким складом: Козирь – барабани, вокал; Герасименко – бас; Черевко – гітара; Трусенко Ірина – клавішні. В такому складі гурт працював десь 2 роки. Але знову зміни: Козирь – гітара, вокал; Герасименко – бас, Черевко – гітара, Котько Сергій – барабани. На початку 2007 року до гурту приєднався Сашко Іванов (баян) і на місце Сашка Черевка прийшов Євген Прядко. В такому складі гурт існує на сьогодні.

На початку 2008 року назву «Небесна Канцелярія» було змінено на «Хатка Пта...». Назва гурту походить від єгипетського «Хет Ка Пта» (що значить «Храм бога Пта»), оскільки праукраїнська і єгипетська історія мають спільні корені, то і словозміст співзвучний з нашою «хатка бога птаха».

Серед останніх широкомасштабних рок-фестів за участю команди можна назвати фестиваль «ПроРок-2007», «ПроРок- 2008» і фестиваль «Червона рута 2008». Власне «Про Рок-2008» і став першим фестивалем на якому команда виступила під назвою «Хатка Пта...».До речі,назву було створено з подачі басиста,який надибав на статтю в газеті. Нажаль, студійних записів поки що немає. В цьому напрямку ведеться робота.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua