Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
23
августа
2009
Костополь
клуб «DБК» 
De Тонація Вход - 5-15 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
ХуЧ

ХуЧ

Важко сказати коли саме виник ХуЧ, але більшість людей сходяться на думці, що це було в грудні 2003 року. Тоді це було троє людей: Жовтан, Гуліч і Тарас. Саме в такому складі було зіграно перший концерт для друзів на новорічній вечірці на Сихові , який, напевно, поклав початок хорошої хучівської традиції - час від часу грати на вечірках для вузького кола людей. Відразу після того вечора до гурту приєднався однокласник Жовтана Юрко і ХуЧ перетворився в квартет. Тодішня ситуація і настрої вимагають особливого опису, оскільки навколохучівська атмосфера була наповнена 16-річним запалом, відсутністю грошей та присутністю веселих мажорних акордів.

Десь в той період якраз і зародились найвідоміші пісеньки «Сихів», «Не залишай», «Катруся» та інші. Репетиції проходили в нефункціонуючому приміщенні туалету, але з унітазами, пісюарами і всім необхідним. Апаратури своєї ще не було, але хлопці спромоглися заколядувати разом з «Барикадою» аж на цілих дві колонки та підсилювач! Це вже було щось. Тоді ж (зима-літо 2005) почалось активне концертне життя Хуча, багато великих та малих концертів, більшість з яких авторові цих рядків вже й важко пригадати. Тоді ж виникало багато комічних ситуаций, спричинених відсутністю власних інструментів. Проте хлопці все ж таки записують на студії Морква у Львові перший демо матеріал – пісеньку Катруся, яку доречі зараз ніколи не грають і чомусь дуже її не полюбляють.

Літо пройшло в безтурботних канікулах, а восени ХуЧ наштовхнувся на першу серйозну критику – після концерту в клубі Лялька у Львові. Реакція у всіх була різною, але все ж таки потрібно було щось міняти. Хучі стали менше концертувати і більше грати в репетиційній та працювати на студії над новим матеріалом. Тоді було записано більшість пісень до демо альбому «Фляки койота». Таке студійне життя перепліталось з виступами на різних концертах, фестивалях та вечірках, і також тоді ж розширилась географія ХуЧа - більшість концертів були виїздними. Одним з найвагоміших чинників, який вплинув на гурт була поїздка та проживання ХуЧа в США. Після повернення в Україну восени 2006 ХуЧ знову перетворюється в тріо. Від гурту відійшов Тарас.

Зараз ХуЧ це Юрко Кривак, Олег Гула та Андрій Жовтанецький. Теперішня музика гурту це мелодійний поп-панк з українською стилістикою.

ХуЧ дуже дякує всім хто допомагав та просто вболівав, а особливо Тим хто продовжує це робити. До зустрічі на концертах!!!


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua