Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
17
ноября
2016
Киев
клуб «Docker pub» 
Время: 21:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Pan Zabiяka
YouTubeДобавитьДобавитьДобавить

Pan Zabiяka

Володимир Забіяка - засновник і фронтмен гурту. Людина, яка на 100%  відповідає своєму прізвищу. Власник хрипкого, низького, а по деяким оцінкам , просто божественного голосу.
Олександр Криштапович - барабанщик  і ідейний натхненник-аранжувальник. Ця людина гідна багатьох епітетів, але ми обмежимось його власним визначенням: «Я- перший рок-н-рольщик України!»
Володимир Козятинський - перкуссионіст. Сам себе називає шаманом-конструктором. Насправді, він один з найтверезіших та адекватних учасників гурту – практично без шкідливих звичок.
Юрій Негель - бас гітара. Наймолодший  але «найвагоміший» з команди.
Олександр Чмчян - клавіші. Загадкова постать, геній.

Гурт  в такому складі  і з такою назвою існує з 2003 року. «Нам подобається вигадувати та грати музику. Не заперечую, слави нам хочеться також , але  просто творити – це такий кайф!»,- так коментує свою творчу діяльність  пан Забіяка.

Справа в тому, що учасники гурту вже давно вийшли з того віку, коли музиканти юні, наївні і мріють одного прекрасного ранку прокинутися відомими зірками. Тому робота в студії та репетиції залишаються для митців основним пріоритетом. На сьогоднішній день, записано два альбоми, в яких поєднано і джаз, і фанк, і панк, і реггей, і старий добрий рок-н-рол. Самі музиканти визначають свій стиль, як мульті-рок.

«Пан Забіяка»- це не група, в загальному розумінні цього слова. Ми – ансамбль, в котрому кожний учасник – соліст. Кожна партія у нас - це лінія»,- запевняє нас Криштапович.

« У кожного з нас є свої улюблені стилі, фішки, і кожний їх додає у музику, яку ми створюємо. Так народжується мульті-рок»,- говорить Володя Козятинський.

«Ми просто не знаємо, до якого стилю можна віднести нашу музику. В ній поєднана така безліч різних стилів, що інакше, як мульті-рок це і не назвеш»,- комент Юри Негеля. Сторонні поцінувачі частіш визначають нашу творчість, як фанк.

До речі , практично всі пісні було записано одним дублем, завдяки чому зберігається драйв та енергетика музики. Зараз команда працює над записом  третього альбому.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua