Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Зла-Мала

Зла-Мала

Гурт «Зла-малА» створений у Листопаді 2005 року студентами Рівненського музичного училища. На даний момент вокалістка на ім»я Оля тепер освоює акторську майстерність у місті Львів. Колектив створювався за ініціативи однієї з громадських організацій. До його складу входили також і активісти цього руху, але за збігом обставин гурт відійшов від цієї організації і став самостійним. Після цього випадку і відбулися перші зміни у складі гурту. Згодом, як «Злі-малі» (а на той момент гурт існував ще без назви) знайшли нового учасника колективу - гурт став повноцінним і їх було запрошено до Рівненського Палацу дітей та молоді, як одним із базових колективів цього закладу.

По сьогоднішній день гурт представляє і захищає окрім своїх літературно-музичних творчих надбань пісень та інтересів ще й честь палацу. З того часу пішла співпраця ще з одним палацівським гуртом «Ot-Vinta», відомим на всю країну та за її межами. Хоча «Зла-малА» до украбільного руху не має ніякого відношення (хіба що далеко поверхневе) і грає зовсім іншу музику, але поради та допомога монстрів українського рок-н-ролу не один раз ставала у пригоді.

Гурт виконує пісні виключно українською мовою і цим самим намагається розвинути ще більшу любов до мови держави та нації серед молодого та підростаючого покоління. На субєктивну думку учасників гурту музика «Зла-малИ» є….. А загалом оцінювати музику повинні слухачі чи музичні критики, тому цю справу маєте виконувати ВИ!! Хоча можливо і потрібно проводити паралелі з РОК культурою і не тільки…..

За не повних два роки колектив збагатився певним досвідом - це чисельні виступи на сцені Рівненського палацу дітей на молоді для рівнян, гостей з Польщі, Росії та інших міст України. Святкування у центрі міста Рівне Дня Молоді 2006, Пивного свята 2007, благодійних марафонів 2006 та 2007(спільний концерт з гуртом «»Ot-Vinta), перемога на відбірковому конкурсі фестивалю «Червона Рута 2007» у номінації «Рок музика», святкування річниці міста Володимирець - це ще далеко не усі виступи. «Зла-малА» виконує тільки свої композиції, хоча у майбутньому можливі і кавери. На разі колектив має повністю готову концертну програму, а у запасі дуже багато матеріалу, який з кожним днем поповнюється все більше і більше, як і має відбуватисья у всіх творчих індивідів. На разі колектив регулярно вдосконалює свою майстернісь і записує нові треки.

датировано: 12.06.2013


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua