Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Знищені Сонцем

Знищені Сонцем

Гурт «Знищені Сонцем» був заснований 1 січня 2006р. Спочатку це був спонтанний проект, зліплений з гранжу, ндастріал року та великого натхнення. Склалось так, що місцевому музиканту Ігорю Новосаду трапилось заглянути на репетицію до гурту «Паніка». Люди різноманітних музичних вподобань знайшли спільну мету. «І пішла жара..»

Щодо стилю команди, захоплення «хард'н хеві» помітно відіграло свою роль, стиль гурту можна охарактеризувати як «mystic».

Назва «Знищені сонцем» з'явилась нам у видіннях, Граф Дракула нам підказав.. ну а якщо серйозно то це наша ідея - звучить поетично, і містика є. А улюблена тема вампіризму і темноти пов'язана з відсутністю світла і тепла у нас на репетиціях, свіжу кров нам частково компенсує пиво, до того ж з'ясувалось, що воно корисніше.

Наша лірика - це протест, проти системності буття, людей, часто навіть проти себе. Заперечення своєї суті, природи вампіра, а іноді навпаки - стверджування свого інстинкту. Відчай, страх, пристрасть, кохання і традиційний «sex, blood and rock'n roll».


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua