Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
18
октября
2014
Біла Церква
клуб «Старе місто» 
Время: 16:00. Вход - 80-100 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Zsuf

Zsuf

Zsuf даху
Крихти звуків блукають повітрям. Кожна нота назва якої музикантам невідома насичено окисом вуглицю. Ще кілька секунд і воно вступить взаємодію з барабаними перетинками присутніх та відсутніх. Вибух! Тишу порушує одноманітне гудіння. Це дихання провінційного мегаполісу. Його груди здіймаються, він от от лусне від цих надприродніх звуків.

Спогади немов з кіноплівки транслюються на сіре простирадло людського мозку. Тіло вже кілька годин як припинило функціонувати, а спогади занадто детальні. Мало чисельні віруси мандрують організмом. Терміново потрібно препарувати. І вони препарують.

Zsuf свідомість нарешті перетнула власноруч створену межу. Позбувшись насолоди від болю, вони обрали дах для свого існування. Ті хто не задоволений вільні стрибати.

Zsuf три примарні істоти ґвалтують чуже сприйняття. Пізнавання руйнуванням - ніхто не пропонує нічого натомість. Порожнеча, в якій панує галас, а мозок відчуває себе зайвим третім. Тікай у вакуум.

Zsuf - літери, які самовільно пов'язали свою долю. Трактуй, як дозволяє тобі виховання. Нестерпно дивитися свіжими очима на гниття будинків і дерев.Іржа проникла в кров. Отримана суміш визнана отруйною. Вереск, жаль і тепло. Навіть спекотно. Позбудься зайвої матерії, яка полонила твої рухи. Зроби зсуф у цьому напрямку.

Zsuf походження - планета Не земля, що у сусідній галактиці. Мода на інопланетян минула кілька років тому, але правду не приховаєш. Вони потрапили у Тернопіль випадково і щодня можуть зникнути. В побуті три особи відомі під дивакуватими іменами Вася,Андрій та Сашко. Справжні позивні розголошенню не підлягають.

Уламки звуків та вічнозелений дощ, ось на що приречені музичні гуру. Поласуй досі небаченими перлами і відчуй zsuf.

Олександра Васильчук

Zsuf досьє

Гурт заснований у 2001 . Сергієм Василишиним (екс «Відірвані від опалення» та екс «Доктор Убіло») та Сашком Ротманом (екс «Саторі» та екс «Відірвані від опалення»). У 2004 приеднався клавішник Андрій Меренко .Перші два виступи відбулись на даху міської дев'ятиповерхівки.У 2002 грали разом з «Годо» на презентації газети «Слина» у львівському клубі «Лялька». Восени 2003-го виступали на першому готичному фестивалі в Олеському замку.

Фестивалі:
«Тризна» в Збаражському замку; «Рейвах» у Киеві, разом з гуртом НОМ (Росія); «Рейвах» в Євпаторії; «Чорна ліра» в Збаражському замку, разом з faiding colors (Польща)


Читать в архиве по теме 5:
02.12.2005
Новости
Протягом року «ZSUF» проповідували нові звуки по всій Україні, були у Львові, Києві, Дніпропетровську. Навіть встигли зсунути свідомість на фестах «Шешори» і «Чорна ліра» (етнічному і готичному відповідно).
12.09.2005
Новости
«Zsuf» виступали в Львові втретє, на тому самому, хоча й оновленому майданчику. Проте минулого вівторка була знаменна деталь - перший власний концерт. Тернопільські експериментатори завжди вирізнялися на тлі зіркових команд, з якими доводилося грати на одній сцені. Тепер же пішов повний зсув свідомості…
30.08.2005
Новости
«ZSUF» давно втратили титул групи. Бо все більше скидається на мистецьке угруповання з нелімітованою кількістю учасників. Все, до чого торкаються «зсувівці», перетворюється…
21.07.2005
Новости
Бліц-інтерв'ю.
30.03.2005
Новости
Парадокс на парадоксі. Тисячі співаків зі своєю популярною музикою «прогнивають» у затінку. А «Zsuf», порушивши всі чинні канони, став популярним. Хлопців запрошують у київські та дніпропетровські клуби. Вони завжди світяться на фестивалях.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua