Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Z'їли

Z'їли

(альтернативні назви – «Скушали», «Сьєлі», «Зохавали», «Зіни», «ЗІЛи»)
м.Суми
Стиль – блюз-рок з домішками всього
Стратегічна мета – захоплення Всесвіту

Червень 2008, група ще ніякої назви не має і над цим не заморочується, чуваки лабають ситуативний блюзовий інструментал. За два дні до відбіркового туру фестивалю Червона Рута в Сумах комусь з учасників гурту пропонують взяти участь. Без вокаліста якось не дуже, вирішили хлопці, та й взялися обдзвонювати знайомих співочих гарненьких дівчаток, останні всі як одна відмовились. І тоді клавішний портвейновий янгол Ярик Склабінський згадав ще один номер, останній, не згадай він якого може й не було б зараз групи Z’їли. Десь із нутрощів мобільного відповіла дівчина знайома ще зі школи, не погодилась, звичайно, але через декілька хвилин вже сиділа в машині Яра і обговорювала деталі виступу, до якого залишалося менше двох днів, і максимум 8 годин репетицій.

Нашвидкоруч вигадані пісні, оптимізм, алкоголь, шаленість, авантюризм, блюз в серці та адреналін у крові – такими вони були під час першого виступу. Вперше грали під страшною назвою «Your dream’s band», яку вигадав (вже колишній) басист, Тимофій. Протягом двох хвилин саундчеку встигли справити враження на жюри, а в результаті виконаних 3 конкурсних пісень ще й отримали диплом за кращій жіночий вокал фестивалю (в час приємного вручення дипломів заляканий великою сценою жіночий вокал нервово спав вдома на дивані).

Десь там посеред червня на фестивалі «Рок проти наркотиків» група отримала назву «Z’їли», портвейновий янгол, автор дивної назви і деяких дивних текстів, й досі не може пояснити, що саме його надихнуло сказати таке конферансьє. Музиканти дізналися як їх теперь називають вже тоді, коли треба було виходити на сцену.

Весь сумний, веселий, дурний, дивний досвід вони втілюють у свої пісні.

Вони різні, з ними буває усяке, але головне одне – блюз, дурнувато-сумне сьогодення з усім його джентельменським набіром почуттів та відчуттів, втілене у музику, чи навіть більше – у стиль життя.

Сьогодні Z ’їли це:
Ярослав портвейновий янгол Mad – еротична клава, завивання, тексти
Просто Макс Мичкін - гітара, пам'ять
Серьожа BOBSON Безносохін - бас, великий комбінатор
Стас Повний Бікар Поляков- ударні, посол казахстану в Сумах
Аліса Зомбі - художнє завивання, душевні страждання, тексти


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua