Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Keith Dunn (Кіт Данн) в Києві!

Keith Dunn (Кіт Данн) в Києві!
17.4.2014
Киев
клуб «Big Fish»

17 квітня о 21-00 у блюз клубі Big Fish відбудеться єдиний в українському турі спільний концерт Кіта Данна та українського колективу Same Old Story Blues Band.

Кіт Данн - виконавець блюзу і соул, грає на губній гармоніці, продюсер і автор пісень. Він народився в Бостоні  ;(США), в даний час проживає в Нідерландах. Є засновником лейблу DeeTone Records. Кіт Данн є одним з небагатьох виконавців у світі, який проводить сольні концерти на губній гармошці, імітуючи гру цілого бенду - поєднуючи губну гармоніку, ритм-секцію і вокал. Вся сила голосу і губної гармоніки цього музиканта - в ритмах дельти Міссісіпі. Він бере участь у престижних європейських і американських фестивалях, гастролюючи з різними складами, найчастіше з International Blues Band і з групою відомого луїзіанського блюзмена Біг Джека Джонсона, часом грає з гітаристом Дюком Робілардом, зіркою американського блюзу.

У Данна 30-річний досвід виконання блюзу. У його минулому - учнівство у таких великих, як Літтл Уолтер,  Джимі Роджерс, Біг Мама Торнтон. Найбільш відомий альбом Кіта Данна Alone With The Blues («один на один з блюзом»), записаний в 1998 році, побудований на авторському матеріалі і являє звучання двох інструментів - голоса і гармоніки. Цей альбом - унікальний запис в історії блюзу, він отримав схвальні рецензії таких авторитетних видань, як Living Blues (США), Blues and Rhythm (Англія), Soul Bag (Франція). Дві пісні з альбому “Strange Things Are Happening” і “Need To Make A Dollar” отримали композиторські нагороди.

Кіт є офіційним представником гармонік фірми Hohner, дає майстер класи на найбільших світових фестивалях губної гармоніки.

Кіт Данн привозить в Україну музику, що не піддається впливу часу і місця - американський блюз, пристрасний і мудрий одночасно.

Встреча в Facebook: https://www.facebook.com/events/730177123680917/«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 24.3.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua