Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

«ТаРута» з Колядою презентують «Небесну сотню»

«ТаРута» з Колядою презентують «Небесну сотню»
9.4.2014
Киев
клуб «Gogol BARdello»

«Ще місяць тому канал ICTV транслював сюжет про те, як гурт ТаРута працює над піснею про Небесну сотню, і лише зараз, після «40 днів», ми наважилися її заспівати у Києві. Для мене особисто це дуже важка пісня, а спогади занадто свіжі - 18, 19 і 20 лютого на сцені Майдану я пройшов екстремальні курси молодих офіцерів. Саме тому я не написав в ній ні слова, ні ноти. Вірш належить київській поетесі Зоряні Паламарчук, а музика - нашому ударнику Тарасу Козаку», - говорить лідер гурту ТаРута і один з ведучих Майдану Євген Їжак.

9 квітня, після тривалих гастролей країнами Балтії, гурт ТаРута і піаніст-імпровізатор Роман Коляда дадуть сольний концерт у Києві. Концерт відбудеться в столичному клубі «Gogol BARdello», що на вул. Шота Руставелі, 16а. 

Родзинкою цієї імпрези стане презентація нової пісні проекту «TaRuta feat. Kolyada» - "Небесна Сотня". Попри те, що цю пісню вже майже місяць транслюють зі сцени Майдану, а в мережі Інтернет доступна її демо версія, в Україні тарутяни «Небесну сотню» ще не виконували. Вперше цю пісню музиканти заграли 27 березня на концерті «Solidarni z Ukrainą!» в польському місті Ольштин. Пролунала вона також на фестивалі «Tallinn Music Week» і на концертах «Support Ukraine» у Литві, Латвії та Естонії.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 4.4.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua