Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

АнтитілА завершують міжнародний тур великим концертом у Києві

АнтитілА завершують міжнародний тур великим концертом у Києві
23.5.2014
Киев
клуб «Sentrum»

Фінальний концерт великого міжнародного туру «Над полюсами», який відбудеться 23 травня 2014р., буде особливим для групи АнтитілА та всіх прихильників групи.
 
По-перше, виступ має на меті поставити ефектну крапку в більш ніж трьохмісячній музичній мандрівці, під час якої АнтитілА відвідали двадцять шість міст України з туром «Над полюсами».
 
По-друге, АнтитілА зіграють на сцені надсучасного нового концертного майданчика Sentrum, з найвищою якістю звуку та світла.
 
І, по-третє, київське шоу буде кардинально відрізнятися від усіх концертів туру, та міститиме багато цікавих та несподіваних  музичних сюрпризів, які неодмінно зможуть вразити слухачів.
Електричний концерт у супроводі музикантів з симфонічного оркестру, розширений бек-вокальний склад  та багато-багато іншого чекає на вас!
 
Тарас Тополя, лідер групи АнтитілА: «Експерименти з класичними інструментами та ансамблями, цікаві  звукові і світлові рішення, знайома лірика і драйв. Отакий свіжий і корисний коктейль обіцяємо подати особисто всім, хто прийде на фінальний концерт нашого туру»!
 
Нагадаємо, останній альбом гурту АнтитілА «Над полюсами» побачив світ 29 листопада 2013 р., а його випуском та розповсюдженням займається відома українська рекордингова компанія Comp Music. Альбом складається з 15 пісень, на 6 з яких були відзняті офіційні відеокліпи («Над полюсами», «Тебе моя невеста», «Полинезийская зима», «Як ангели», «І всю ніч», «Їдем-їдем»).
 
 
АнтитілА – популярна українська поп-рок група. З кожним роком АнтитілА стають все більш помітним гравцем на ниві українського шоу-бізнесу. Група має в активі три альбоми «Будувуду», «Вибирай» та «Над полюсами», 17 музичних відеокліпів, велику кількість нагород і премій, а також визнання, повагу та любов українського слухача.
 
У різний час АнтитілА ставали володарями гран-прі культового українського музичного фестивалю «Перлини Сезону», визнавалися «Кращим дебютом року» в результаті опитування популярної радіостанції «Джем ФМ» , представляли країну на наймасштабнішому музичному фестивалі Європи SZIGET, що проходив у Будапешті, були відзначені відразу в 4 номінаціях премії «Чартова дюжина» від «Нашого радіо» у Москві за творчі досягнення в галузі рок-н-ролу та інше.

Київ
23 травня 2014
Sentrum (вул. Шота Руставелі, 16а)
http://vk.com/event68659384
https://www.facebook.com/events/1389710147918016/
 
Вартість квитків:
Фан-зона – 150 грн.
Балкон – 300, 400, 500 грн.
Квитки у продажу в усіх касах міста, на сайтах http://parter.ua/ua/calendar/2014-05-23/6217.html, http://kiev.karabas.com/antitila-23-05, за тел. (044) 287 87 87, (044) 590 55 50.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 25.4.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua