Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

На Дні Народження ТНМК презентують пісні з нового альбому

На Дні Народження ТНМК презентують пісні з нового альбому
14.6.2014
Киев
«Зеленый театр»

14 червня Танок на майдані Конґо святкують день народження літнім концертом в столичному Зеленому театрі. Там вперше презентують пісні з нового альбому, реліз якого вже заплановано на осінь цього року.

Олег «Фагот» Михайлюта: «Останнім часом, зі зрозумілих причин, в нас було багато часу для роботи в студії. Ми зводили концертну платівку з симфонічним оркестром та накопичували матеріал для нового альбому, який вирішили випустити цієї осені. Частину свіжого матеріалу буде зіграно на концерті 14 червня, цікаво буде заграти нове і відчути реакцію».

Олександр «Фоззі» Сидоренко: «Врешті решт, людьми нас робить любов і традиції: ми любимо грати в свій день народження, любимо грати спеціальні святкові програми і любимо любити навзаєм. Цього разу на день народження гурту ми зробимо декілька прем’єр та поексперементуємо з віджеїнгом, нам самім цікаво, що вийде».
Окрім нового номерного альбому Танок на майдані Конґо готує відео та аудіо версії концерту з симфонічним оркестром «Слобожанський». До дня народження гурту буде презентовано фрагмент цього виступу – відео на пісню «Файна Юкрайна».

Святковий концерт до дня народження ТНМК відбудеться 14 червня в київському Зеленому театрі. О 20:00.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 12.6.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua