Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

«Біллі Мілліґан Бенд» виступить на міжнародній презентації Behringer X32

«Біллі Мілліґан Бенд» виступить на міжнародній презентації Behringer X32
21.6.2014
Київ
Світ музичних інструментів

21 червня о 14:00 у «Світі музичних інструментів «Тік-Так» відбудеться довгоочікувана презентація найтоповішої моделі цифрових пультів світу за участю «Біллі Мілліґан Бенд». 
 
Новинка компанії Behringer стала переможцем на міжнародній виставці Musikmesse International Press Awards, обігнавши більш дорогих конкурентів. Ключовим нюансом є той факт, що над начинкою та звуком мікшерної консолі Behringer X32 попітніли самі інженери MIDAS та Klark Teknik!
 
«Ця консоль не має аналогів, оскільки її конкуренти коштують у кілька разів більше, але мають схожий клас і функціональність.», - повідомляє журнал Sound on Sound.
 
Професіонали працюють виключно з професіоналами. Тому не дивно, що на таку знакову подію запросили крутих київських рокерів «Біллі Мілліґан Бенд». Гурт потішить ваші вуха композиціями з першого та другого альбомів, після чого ви зможете особисто поспілкуватися з музикантами.
 
В ході презентації будуть розглянуті основні можливості пульту, тонкощі налаштування, спілкування із спеціалістами з питань роботи даного пульту. Присутні зможуть застосувати отриману інформацію на практиці і спробувати пульт в роботі.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 20.6.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua