Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Гітари SIGMA вже в Україні

Наприкінці 1960-х років якість гітар, виготовлених в Японії, стало стрімко зростати, що дозволило в найкоротші терміни максимально наблизитися за усіма характеристиками до інструментів, виготовлених в Америці. Ці гітари стали великою конкурентною загрозою пануванню американських виробників на ринку, що зумовило деяких з них зробити активні дії щодо зміни ситуації, що склалася. Саме в цей момент в 1970р. в Японії починається виробництво гітар SIGMA GUITARS. Після декількох років виробництво було перенесено в Корею (а далі на Тайвань і в Китай), де був запущений новий модельний ряд акустичних гітар під новим дизайном логотипу "Sigma Guitars Est.1970".

З того часу Sigma Guitars має відмінну і, можна сміливо сказати, легендарну репутацію! Якість гітар ретельно контролюється на усіх етапах виробництва, в чому можна переконатися просто взявши в руки будь-який інструмент Sigma. Щасливі власники гітар рідко розлучаються зі своїм улюбленим інструментом, і саме тому гітари Sigma так складно знайти на вторинному ринку. Крім інтернет-клубів любителів гітар Sigma, цілої маси веб-сайтів присвячених цим інструментам, ви також можете зустріти і колекціонерів, що спеціалізуються на цьому бренді. «Новости Robik-Music»
aвтор: robik-music aka Микола Губеня
датировано: 1.7.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua