Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Благодійний байк-рок фестиваль «Вільний вітер» на день міста Кіровограда

Благодійний байк-рок фестиваль «Вільний вітер» на день міста Кіровограда
20.9.2014
Кировоград
ангар «АгроЕкспо»

У суботу 20-го вересня - на день міста Кіровограда, - на території виставкового комплексу «Агро-Експо» (вул. Мурманська, 8) відбудеться благодійний байк-рок фестиваль «Вільний вітер». Органiзатор - модельна агенція «Театр Мод «Madina-style» та мото-магазин «У ХОМ*ЯКА».

Нагадаємо, що з моменту заснування агенції (жовтень 2013-го року) ними було проведено благодійний конкурс талантів для дітей інвалідів та дітей з обмеженими можливостями «Свято мрій», конкурс краси між блондинками та брюнетками «Королева шахової дошки», конкурс для вагітних жінок «+1», дитячий конкурс краси і таланту «Dolly-supermodel», міжнародний фестиваль - «Beauty-International» та сімейний конкурс «Супер-Бабуся».

Більшість цих конкурсів проводились вперше не лише в Кіровограді, а й в Україні. Чимало з них висвітлювались столичними ЗМІ – ТРК «Україна» та у програмі «Вікна» каналу СТБ. Отже, організація заходів, що їх ініціює «Театр Мод «Madina-style», здійснюється на високому рівні та користується популярністю.

Фестиваль «Вільний вітер» - це культурно-мистецькій проект, присвячений до ювілею міста Кіровограда (260 років) та спрямований на розвиток і популяризацію вітчизняної молодіжної культури та естетики. До участі у фестивалі залучаються байкери з усієї країни, а також талановиті рок-музиканти і виконавці, спортсмени і артисти.

Фестиваль сприятиме піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, зростанню професійного рівня українських виконавців, продюсуванню та допомозі обдарованій молоді, пропаганді вітчизняних виробників та товарів, - переконана Мадіна Ємільянова, директор модельної агенції. За її словами у рамках фестивалю, окрім проведення байк-шоу, рок-концерту та богатирських змагань, планується виставка військової та ретро-техніки, а також змагання танцівниць екзотичного танцю. Важливою метою фестивалю «Вільний вітер» є збір коштів для підтримки Армії України.

Дата проведення: субота, 20 вересня 2014 року
Адреса: ангар «Агро-Експо», Кіровоград, вул.Мурманська,8.

ПЛАН ФЕСТИВАЛЮ:
10.00 - 12.00 - реєстрація та зустріч гостей фестивалю
12.00 - 13.00 - На відкритому майдані біля арт-ангару виставка мото- та військової ретро-техніки, ярмарка-продаж патріотичних сувенірів, напоїв.
13.00 - мотопробіг вулицями Кіровограда
14.00 - Відкриття фестивалю, частування байкерською кашою.
15.00 - Виступ учасників фестивалю (місцеві гурти: «Людський фактор», «Зона підвищеного тиску», «Сонце-чернозем», «Malinkin project» та інші )
17.00 - богатирські ігри від Василя Вірастюка та пивні змагання
18.00 - виступ учасників фестивалю (місцеві - Darkness Wish Angels та гурти з інших міст України: «FarinHate» м.Рівне, «Black forest» м. Знам’янка, «Фантом» м. Дніпродзержинськ)
22.00 - Змагання танцівниць екзотичного танцю
23.00 - виступ хедлайнерів фестивалю - рок-гурту «БеZобмежень» (м.Київ)
24.00 - нагородження переможниці в змаганнях екзотичного танцю та передання зібраних в межах фестивалю коштів представникам Армії України
00:30 - фаєр-шоу та нічна дискотека

Вартість квитка складає 150 грн
Контакти: 050-744-91-05, 066-108-20-20, 098-98-566-10, 098-074-69-88«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 3.9.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua