Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Знаменитий блюзмен Кіт Данн виступить в Києві

Знаменитий блюзмен Кіт Данн виступить в Києві
17.9.2014
Киев
«Майстер Клас»

17 вересня 2014 в 20:00 в «Майстер Класі» (вул. Лаврська, 16а) відбудеться концерт американського блюзмена Кіта Данна (Keith Dunn). У першому відділенні музикант виступить із сольною акустичною програмою (тільки губна гармоніка та голос!), а в другому до американця приєднаються українські музиканти з групи Train Four Blues Band. Концерт пройде в рамках авторського проекту Олексія Когана «Тема з варіаціями. Live».

Кіт Данн - виконавець блюзу родом з Бостона (США), який наразі мешкає в Європі. Його музику, просочену ритмами Дельти Міссісіпі, встигли оцінити меломани багатьох країн світу. Навесні 2014 блюзмен виступив в кількох містах України, серед іншого і в Києві в «Майстер Класі». Враховуючи інтерес до творчості американця з боку українських меломанів, центр Jazz in Kiev вирішив організувати повторний виступ Кіта Данна. Цього разу в розширеному форматі.

Альбом Данна Along With The Blues (1998), що складається переважно з авторського матеріалу, здобув широке визнання у любителів музики «несхожістю» на шаблони сучасного блюзу: тільки голос і гармоніка - рідкісний традиціоналізм для наших днів. Саме в сольному форматі пройде перша частина концерту: Кіт Данн співатиме і гратиме на гармоніці без супроводу інших інструментів.

Кіт Данн, який успадкував мелодійність Санні Бой Вільямсона і звук Літтл Уолтера,  є офіційним представником гармонік фірми Hohner, дає майстер класи на найбільших світових фестивалях губної гармоніки. Список музикантів, з ким записувався і виступав Кит Данн, вражає.

Офіційний сайт музиканта: www.keithdunn.com   

У другій частині київського концерту до американського блюзмена приєднаються українці - учасники проекту Train Four Blues Band:
Макс Ватутін - гітара,
Макс Таврічеський - гітара,
Роман Сокирко - барабани.
 
Відео:
http://youtu.be/83m4WeJVeig   

Вартість квитків - від 100 до 150 грн.
Ведучий концерту - Олексій Коган.
 
Замовити квитки на київський концерт можна за телефоном 095 111 55 77 або на сайтах www.concert.ua і www.jazzkassa.kiev.ua  «Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 9.9.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua