Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

Mgzavrebi - презентація альбому In Vino Veritas

31.10.2014
Киев
клуб «Stereo Plaza»

Цієї осені Mgzavrebi презентують новий альбом. Платівка під назвою «In vino veritas» складається з 14 пісень і записана на 3 мовах - два треки російською , один англійською, одинадцять - грузинською. Самі музиканти підкреслюють, стилістично новий альбом дуже відрізняється від попередніх. Почути нову музику та перевірені хіти головною грузинської групи можна буде на великому концерті в Stereo Plaza 31 жовтня.

Концерт обіцяє бути - як завжди у Mgzavrebi - дуже музичним і емоційним. Артисти відмовилися від будь-яких сценічний ефектів, що б домогтися чистоти сприйняття нового матеріалу. Тому в останній день жовтня в Києві буде багато дуже хорошої музики, усмішок, сліз, любові та єднання - всього того, що кожного разу на своїх концертах дають нам прекрасні грузинські музиканти.

Mgzavrebi - грузинська група, що сформувалася в 2006 році в Тбілісі і швидко знайшла популярність, завдяки багатогранній музиці, філософським текстам і непередаваним емоціям, що панують на кожному концерті. В Україні відомі так само дуетною піснею з ТНМК - «Qari Qris».

Виступ Mgzavrebi - завжди дуже музичне і неймовірно емоційне щире шоу. Після першого ж відвідування концерту ці артисти викликають безумовну любов і визнання глядача, саме тому вже кілька років поспіль збирають в Києві тисячні зали.

Mgzavrebi неповторні, за роки роботи вони створили власний легко впізнаваний музичний стиль, додавши кожному виступу імпровізацію, змішуючи елементи фолку і класики. Їх музика - втілення сучасних ритмів та автентики однією з найбільш музичних країн світу - Грузії.

MGZAVREBI
Презентація альбому In Vino Veritas
31 жовтня 2014, 20:00
Київ, Stereo Plaza

Проспект Червонозоряний, 119«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 9.9.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua