Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

В Closer виступить Ben Frost

В Closer виступить Ben Frost
24.9.2014
Киев
клуб «Closer»

24 вересня у арт-центрі CLOSER (Київ), виступить відомий авангардний композитор та музикант Бен Фрост. Його новий альбом A U R O R A уже сьогодні багато видань називають платівкою року.

У дитинстві Бен ходив головою до низу, адже народився в Австралії і різко перевернув свою свідомість переїхавши до Ісландії. Там разом зі своїми друзями він заснував лейбл Bedroom Community record. Він ніколи не був в Україні раніше, але напевне чув карпатських вовків і презентував їх у альбомі By the Throat (2009), маючи за собою вже два повноційні релізи Steel Wound (2003) та Theory of Machines (2007). І цього разу він приїде не один. Його супутниця — юна A U R O R A обіцяє не залишити байдужим нікого.

A U R O R A — замурзана, відлюдькувата, монотонна. Її важко слухати, та вона дихає життям. Люта та гучна, вона обіцяє нестримно гуркотіти, гупати, шуміти і лютувати. Ми вже писали раніше про них раніше, але радимо вам пересвідчитись на власному досвіді.

На підтримці БЕНА ФРОСТА у Києві виступить гурт із Дніпропетровська SUBMATUKANA. SUBMATUKANA — самобутній електронний колектив, який постійно експериментує з музичними інструментами, шукає нові форми самовираження та формули звуку. Якщо ви коли небудь слухали glitch, breakcore, drum’n’bass, leftfield або ambient — це для вас. У своїх анонсах гурт завжди обіцяє несподіванок.

Бен Фрост
Closer
Початок: 20:00
Квитки: 300 — 350 грн
| Купити

Купити квитки можна щодня у магазині ЕТНО-ДІМ (м. Київ, вул. Верхній Вал, 58) та у магазині ШТУКИ (ТЦ Метроград, квартал «Домашнього Затишку», М Площа Льва Толстого)«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 18.9.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua