Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Акустичний концерт джазового піаніста Беніто Гонсалеса

Акустичний концерт джазового піаніста Беніто Гонсалеса
7.10.2014
Киев
«Майстер Клас»

7 жовтня 2014 в 20:00 в «Майстер Класі» (вул. Лаврська, 16а) відбудеться концерт піаніста Беніто Гонсалеса (Benito Gonzalez). Ім'я цього американського джазмена венесуельського походження добре відоме прихильникам імпровізаційної музики по всьому світу.
 
Його дебютний альбом Starting Point, записаний за участю таких зірок як Крічсен Макбрайд (Christian McBride), Антоніо Санчес (Antonio Sanchez), Рене Маклін (Rene McLean) і Рон Блейк (Ron Blake) був високо оцінений критиками. У 2005 році Гонсалес став переможцем Great American Jazz Piano Competition. Другий альбом піаніста Circles (2010) потрапив до десятки найкращих джазових релізів року за версією Washington Post.
 
Беніто Гонсалес виступав на одній сцені з Кертісом Фуллером (Curtis Fuller), Боббі Хатчерсоном (Bobby Hutcherson), Ігнасіо Берроа (Ignacio Berroa), Стівом Турре (Steve Turre), Джекі Макліном (Jackie Mclean), Роєм Харгроувом (Roy Hargrove), Ніколасом Пейтоном (Nicholas Payton) і багатьма іншими відомими музикантами.
 
Українським любителям джазу Беніто Гонсалес відомий як постійний учасник квартету Кенні Гаррета (Kenny Garret), з яким виступав у Києві та у Львові (на фестивалі Alfa Jazz Fest).
 
Офіційний сайт музиканта: http://www.benitogonzalez.com   
 
Відео: http://youtu.be/fAMN6t64mRY  
 
Вартість квитків - від 100 до 150 грн.
 
Замовити квитки на київський концерт можна за телефоном 095 111 55 77 або на сайтах www.concert.ua і www.jazzkassa.kiev.ua«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 1.10.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua