Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

RotFront вперше в Україні презентують свій новий альбом

RotFront вперше в Україні презентують свій новий альбом
14.10.2014
Киев
клуб «Sentrum»

14 жовтня 2014 року о 19.00 на сцені найсучаснішого концерт-холу Києва «Sentrum» відбудеться спільний концерт відомого берлінського «Emigrantski Raggamuffin» колективу RotFront, а також українського поета і письменника Сергія Жадана та німецького гостя Філіпа Кіфера.

В рамках заходу Сергій Жадан, художник-постановник із Німеччини Філіп Кіфер презентують проект спільної україно-німецької театральної постановки культового роману письменника «Депеш Мод». Обрамленням заходу стане концерт німецького музичного гурту «РотФронт».

RotFront – берлінська музична група, заснована у 2003 році харків’янином із Берліну Юрієм Гуржи. Група придбала широку популярність серед німецької публіки завдяки спільному з Володимиром Камінером проекту «Russendisko». RotFront відомі не тільки тим, як уміло вони об'єднують різні стилі музики, такі як рок, хіп-хоп, танцювальні напрямки, регі, ска, клезмер, але і завдяки своєму багатонаціональному складу (Україна, Німеччина, Угорщина, Австрія, Болгарія, Австралія). Учасники бенду вважають себе політичною музичною групою, відмінною рисою якої є інтернаціональність.

RotFront вперше в Україні презентують свій новий альбом „17 Deutsche Tänze“ («17 німецьких танців»).

Захід відбудеться під патронатом Генерального консульства Німеччини у Донецьку та Goethe-Institut в Україні в рамках проекту Посольства Німеччини в Україні «Тижні Німеччини в Україні 2014».

Вход свободный.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 3.10.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua