Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

Jazz з Олексієм Коганом: Джазові історії. Частина II

Jazz з Олексієм Коганом: Джазові історії. Частина II
25.10.2014
Киев
«Майстер класс»

25 жовтня 2014 о 19:00 в «Майстер Класі» (вул. Лаврська, 16а) відбудеться презентація другої частини музичного проекту «Jazz з Олексієм Коганом: Джазові історії».
 
Ідея створення проекту народилася незабаром після релізу однойменного подвійного диска, виданого в форматі аудіокниги.
 
«Невигадані історії одного радіоведучого про зустрічі з видатними музикантами джазу» (як коротко охарактеризував аудіокнигу сам Олексій Коган) вперше були розказані і зіграні наживо 30 квітня 2014 в «Майстер Класі» (на концерті, приуроченому до Міжнародного дня джазу). Повторна презентація диска відбулася в червні у Львові - в рамках фестивалю Alfa Jazz Fest 2014.
 
Обидва концерти пройшли в форматі, зумовленому структурою аудіокниги: Олексій Коган читав вибрані есе, а найкращі українські джазмени створювали музичні ілюстрації до текстів. Високий глядацький інтерес до такого розмовно-музичного перформансу підштовхнув продюсерський центр Jazz in Kiev до рішення продовжити проект: адже іще не розказаних історій в Олексія вистачить не на один концерт і не на одну аудіокнигу.
 
Концерт «Jazz з Олексієм Коганом: Джазові історії. Частина II», який відбудеться 25 жовтня в «Майстер Класі» буде на 100 відсотків відрізнятися від квітневої презентації диска: публіку чекають нові історії і нова музика. Ми впевнені, що із часом цей матеріал також буде виданий у вигляді другого тому аудіокниги.
 
Дата концерту - 25 жовтня - обрана не випадково. Саме в останні жовтневі вихідні, якби політична та соціально-економічна ситуація в Україні була іншою, в Києві мали б проходити концерти сьомого Міжнародного джазового фестивалю Jazz in Kiev 2014 (докладніше про причини скасування фестивалю). Однак, відмовившись від проведення масштабного джазового свята, продюсерський центр Jazz in Kiev не відмовляється від проведення джазових концертів. Ми переконані: музика є одним з найкращих антидепресантів, які обов'язково допоможуть нам пережити непрості часи. Впевнені, що друга порція джазових історій від Олексія Когана буде найкращим тому доказом! «Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 13.10.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua