Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

Американський трубач і вокаліст Бенні Бенак виступить у Києві

Американський трубач і вокаліст Бенні Бенак виступить у Києві
30.11.2014
Киев
«Майстер Клас»

30 листопада 2014 о 19:00 в Будинку освіти і культури «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16а) висхідна зірка нью-йоркського джазу Бенні Бенак представить   програму, присвячену джазовій легенді - Чету Бейкеру.
 
Молодий трубач і співак Бенні Бенак (Benny Benack) швидко заробляє на міжнародній джазовій сцені репутацію багатостороннього імпровізатора, що поєднує дивовижну музикальність з чудовою технікою. Його часто порівнюють з майстром вокалу і труби Четом Бейкером (Chet Baker): деякі критики стверджують, що виконавська манера обох музикантів має чимало спільного.
 
Бенні Бенак вже встиг стати переможцем практично всіх основних джазових конкурсів для трубачів в США: Carmine Caruso International Jazz Trumpet Soloist Competition (2011), International Trumpet Guild Jazz Competition (2011), National Trumpet Competition - Jazz Division (2012). Також він заявив про себе і як неординарний вокаліст, ставши фіналістом The Gentlemen Sing Vocal Jazz Competition (2013). У 2011 році Вінтон Марсаліс (Wynton Marsalis) включив Бенака в список «Нове покоління джазових гігантів» (Next Generation of Jazz Greats).
 
Трубач двічі був учасником Gibson / Baldwin GRAMMY Jazz Ensemble (в 2008 і 2009 роках), виступав на одній сцені з Хербі Хенкоком (Herbie Hancock), Маккоєм Тайнером (McCoy Tyner), Джо Ловано (Joe Lovano), Теренсом Бланшаром (Terence Blanchard) і багатьма іншими відомими музикантами. Бенні Бенак багато виступає у відомих нью-йоркських клубах, серед яких The Blue Note, Birdland, The Bar Next Door, The Iridium, The Jazz Gallery, The 55 Bar, Small's, The Garage, Dizzy's Club Coca-Cola. У 2014 році музикант закінчує магістерську програму в Manhattan School of Music.
 
Бенні Бенак вперше відвідає Київ в рамках всеукраїнського туру, організованого Міжнародним Джазовим Абонементом. Продюсерський центр Jazz in Kiev виступає співорганізатором цього концерту, який відбудеться в рамках нової серії Jazz Rising Stars. Її мета - надати київській публіці можливість познайомиться з творчістю молодих і талановитих американських музикантів. В рамках серії українську столицю відвідають потенційні зірки світового джазу, які вже встигли в повний голос заявити про себе на висококонкурентній нью-йоркської джазової сцені.
 
Концерт Benny Benack Quartet буде присвячений легенді джазу Чету Бейкеру. Серед інших, зі сцени пролунають сучасні інтерпретації п'єс з репертуару знаменитого трубача: «My Funny Valentine», «I Fall in Love Too Easy», «But Not for Me», «For All We Know». Разом з Бенні Бенаком гратимуть кращі українські музиканти.
 
Офіційний сайт музиканта: www.bennybenackjazz.com
 
Вартість квитків - від 100 до 200 грн.
Ведучий концерту – Олексій Коган.
 
Замовити квитки на київський концерт можна за телефоном 095 111 55 77 або на сайтах www.concert.ua і www.jazzkassa.kiev.ua. «Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 17.11.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua