Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

VI Київський міжнародний блюз фестиваль

VI Київський міжнародний блюз фестиваль
7.12.2014
Киев
«Майстер Клас»

7 грудня 2014 в 18:00 в Будинку освіти і культури «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16а) відбудеться щорічний Київський міжнародний блюз фестиваль.
 
У різні роки в ньому брали участь такі відомі блюзмени, як Мік Тейлор, Боб Марголін, Гай Девіс, Пол Крол, Деррік Біг Уокер, а також найяскравіші представники блюзу України, Росії та Білорусі. Цього року фестиваль відбудеться вже вшосте і вперше у своїй історії пройде у великому концертному залі.
 
Добра воля і єднання за допомогою музики - ось основні девізи VI Київського міжнародного блюз фестивалю.
 
Відкриє концертну програму українська група The Brothers. Колектив був створений в місті Артемівськ чотирма братами. Гурт виконує оригінально і атмосферну авторську музику, в якій можна почути елементи кантрі, блюзу, південного року. Музиканти: Роман Пронін - вокал, бек-вокал, губна гармоніка, мелодика, укулеле, 8-струнна тенор-гітара, сигар-бокс гітара; Андрій Пронін - гітара, слайд-гітара, банджо, сигар-бокс гітара, вокал, бек-вокал; Юрій Горяістов - гітара, слайд-гітара, 7-струнна слайд-гітара, сигар-бокс гітара, вокал, бек-вокал; Олександр Горяістов - бас-гітара; Володимир Чеботаєв - барабани.
 
Продовжить фестиваль Eirik Bergene Trio (Норвегія-Україна). У виконавській манері майстра губної гармоніки і співака Ейріка Бергене відчуваються традиції чиказького і техаського блюзу, класичного бугі, луїзіанської музики, джамп-блюзу і свінгу, а також джазу. За короткий час, завдяки внутрішній цілеспрямованості, виконавець еволюціонував від домашнього музикування до роботи з зірками міжнародного масштабу (такими, як Марк Хаммел, Карлос Дель Хункі, Джуніор Уотсон і багатьма іншими). Для фестивалю норвезький виконавець приготував спеціальну програму за участю своїх українських колег - Стаса Чумакова (клавішні) і Макса Таврічеського (гітара).
 
Закриє програму фестивалю спільний російсько-український проект Міхаіл Мішуріс & Train Four Blues Band». До того, як стати одним з найяскравіших і харизматичних виконавців на російській блюзової сцені, Міхаіл Мішуріс пройшов шлях «від Новосибірська до Чикаго». Переїхавши до Москви, Міхаіл підкорив її відкритою безпосередністю та музичною принциповістю. Що б не виконував цей артист - класику чиказького ритм-н-блюзу, авторські композиції, запальний свінг - у всьому відчувається глибока індивідуальність і професіоналізм, завдяки чому концерти Мішуріса перетворюються на незабутнє шоу. Підтримають російського виконавця українські музиканти - учасники TRAIN FOUR BLUES BAND: Макс Ватутін - гітара, Олексій Парохненко - бас, Роман Сокирко - барабани.
 
Вартість квитків - від 80 до 120 грн.
Ведучий фестивалю - Олексій Коган.
 
Замовити квитки на київський концерт можна за телефоном 095 111 55 77 або на сайтах www.concert.ua і www.jazzkassa.kiev.ua«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 2.12.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua