Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное

Ivan БлюZ & Dрузі - «На колесах 2015»

Ivan БлюZ & Dрузі - «На колесах 2015»

Якщо ви любите подорожі і справжню хорошу музику, яка змушує серце битися частіше, а мотор вашого автомобіля ревти гучніше, тоді новий альбом від IVANа БлюZа - "На колесах" - неодмінно знадобиться вам у дорозі!

До диску увійшло 13 досить різнопланових композицій: тут і добротний блюз-рок 70-х, сповнений драйву та потужних, подекуди навіть різких гітарних рифів, і лірична блюзова класика, що сягає корінням чиказьких просторів та берегів Міссісіпі. Також несподіванкою альбому і приємним подарунком усім слухачам та прихильникам групи стане авторська українськомовна композиція.

При прослуховуванні дивуєшся, як напрочуд вдало Іванові вдалося поєднати хардове звучання "Назарет" (Nazareth), "Маунтин" (Mountain), Гері Мура (Gary Moore) і Джонні Вінтера (Johnny Winter) з ніжністю мелодій і проникливими текстами класиків блюзу - Джиммі Ріда (Jimmy Reed), Мадді Уотерса (Muddy Waters), Міссісіпі Шейкс (Mississippi Sheiks) та Еріка Клептона (Eric Clapton).

Сам музикант говорить: "Люблю, щоб все було щиро, на емоціях та почуттях, і з нальотом академізму."

У записі платівки Івану допомагали його незмінні компаньйони - любі Dрузі, з якими пліч-о-пліч вони крокують рок-н-рольними шляхами ось уже сім років:

Ігор Набаранчук – губна гармоніка
Руслан Вишняк – бас-гітара
Ігор Подгаєвський – барабани

"На колесах" - це вже третя студійна робота хлопців. Альбом сповнений енергії, напору та різкості, що водночас чергуються з тужливою задумою і м'якою стриманістю особистих переживань. Під час цієї музичної подорожі вас супроводжуватиме шалена і наполеглива гітара, що перегукується зі жвавою губною гармонікою, врівноважена приємним протяжним баритоном Івана, і доповнена ударними та басом.

Ну то що, поїхали?

http://ivan-blues.kiev.ua/ivan-blues-music

Таня Лановець«Новини вд блюзмена»
aвтор: bluesman aka Иван Денисенко
датировано: 31.12.2014

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua