Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

В Києві проведуть справжні рок-щедрування

В Києві проведуть справжні рок-щедрування
16.1.2015
Киев
клуб «Бочка на Подоле»

В Україні рок - різний. То спокійний, то неймовірно відривний. Але найбільшої особливістю українського року є саме українські народні мотиви, які поєднують в музиці разом з басами гітар, електронікою клавішних та драйвом барабанів.

16 січня етно-рок колектив «The Doox» та транс-рок гурт «Go-A» запрошують  на вечірку справжнього українського фолк-драйву – Рок-Щедрівка.

«Ми прагнемо відновлювати українські традиції за допомогою сучасної музики, іноді електронної, а іноді рок. Адже енергійні рок-мотиви дуже легко об’єднуються з народними піснями, які в нас дуже часто живі і танцювальні. І саме таким чином, ми з нашими друзями «Go-A» запрошуємо всіх щедрувати. Згадаємо старовинні обрядові пісні, народні гуляння і просто поділимось позитивом. І все це -  під якісну українську рок-музику», - поділився лідер гурту «The Doox» Максим Бережнюк.

«The Doox» - молодий етно-рок гурт з Києва, що поєднує в собі мелодійність сопілок, красу народних голосів та український колорит у з пошужною енергією року. Їхні виступи завжди незабутні і мега-відривні. Гурт «Go-A» називають феноменом на українських муз-теренах, адже вони стараються міксувати унікальні жіночі голоси, звуки етнічних барабанів, інструментів з усіх куточків світу з електронними бітами та басами гітар. Це треба просто чути і бачити.

На святі «Рок-Щедрівка» спеціальними гостями буде колектив знаменитого бандуриста Ярослава Джуся «Шпилясті кобзазі», які порадують цікавими каверами на відомі і знайомі рок-хіти у поєднанні з українським фолком. А також гурт «The Doox» підготували багато сюрпризів. І звичайно – всі будуть щедрувати.

Детальніше тут: https://www.facebook.com/events/1572359326310081/?fref=ts
 
16 січня 2015
Вечірка «Рок-Щедрівка» /The Doox & Go-A
паб «Бочка на Подолі»
Вхід - 50грн
Початок о 20:00«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 13.1.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua