Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Kozak System - презентація альбому «Живи і люби»

Kozak System - презентація альбому «Живи і люби»
27.3.2015
Киев
клуб «Atlas»

Музична формація KOZAK SYSTEM  презентує другий номерний альбом «Живи і Люби». Презентація відбудеться в рамках   нового рок-шоу «Наш МАНІФЕСТ», яке почує і побачить Київ наприкінці березня.

Рок-шоу складатиметься з двох частин:  спочатку на сцену вийде Сергій Жадан із ска-панк  гуртом з Харькова «Собаки в космосі».  Після дружнього виступу  Жадана,  розпочнеться концерт-презентація українського гурту KOZAK SYSTEM.   Шалено  драйвова і   насправді жива команда  зіграє  велику програму, складену із нових та старих пісень.

 Рок-шоу KOZAK SYSTEM «Наш МАНІФЕСТ» – це потужна енергетика,  це  правдиві гостросоціальні  тексти за межею та прості ліричні  про кохання. Це насамперед українська  рок музика, яка має безліч відголосів -  ска, реггі,  етно,  фолк,  та якісна поезія. Кожен слухач тут знайде своє.
 
Цього вечора музиканти представлять  платівку «Живи і Люби», яка безумовно стане  цінним  культурним надбанням українців і ось чому:
- авторами текстів   стали Сергій Жадан, Сашко Положинський, Олег «МОХ» Гнатів (Perkalaba),  Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін,  Артем Полежака. Всі автори -  не лише гучні, але й дуже важливі для сучасної України імена.
- обкладинку альбому створив  український художник Андрій Єрмоленко, відомий як автор низки яскравих і нетривіальних графічних робіт - від гопників із серії «жлоб-арт» до циклу про українських повстанців з різних історичних епох.
- альбом створювався протягом  надскладного для всіх нас 2014 року. Більшість треків записувалося у перервах  між концертами, попри щільний гастрольний графік. Адже минулого року KOZAK SYSTEM  були прийняті польским слухачем, і з понад 70 концертів більшість зіграли саме в Польщі.
-  окрім України,альбом  виходить ще й у Польщі на лейблі «LOU&ROCKED BOYS» та має  декілька feats,  в тому числі   з польською легендою Марилею Родович (Maryla Rodowicz),  та гуртами «ENEJ»  та «BENDAREK».
 
Матеріал з альбому вже частково знайомий слухачам, бо відеороботи на пісні «Сни» та «Не було і от» були презентовані цього року на українських музичних каналах:
https://www.youtube.com/watch?v=A2AT0eNSlxc -  СНИ (режисер Юрій Морозов)
https://www.youtube.com/watch?v=nTNy9S97LLY  -  НЕ БУЛО І ОТ (режисер Юрій Морозов)
 
 Великий Рок-концерт  KOZAK SYSTEM «Наш МАНІФЕСТ» вібудеться 27 березня в київському клубі «Altas».  

Тож приходь і слухай новий український рок!«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 18.2.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua