Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Бумбокс. 10 років

Бумбокс. 10 років
28.2.2015
Киев
Дворец Спорта

Для кожного українського гурту та промоутера концерт в Палаці Спорту – визначна подія.

Зібрати повний Палац Спорту – почесно, організувати такий концерт – престижно. І нехай глядач час від часу нарікає на звук, черги в буфетах та жорсткі сидіння, фотограф та телевізійник критикують світло, а журналіст незадоволений всім і одразу, кожен із них скаже вам –  Палац Спорту обов’язково має бути в кар’єрі  гурту, що поважає себе.

Так, технічно  концерт в Палаці Спорту складніший та дорожчий, ніж більшість залів та клубів Києва. Рекламна кампанія складніша  - не кожен любитель посидіти в м’якому кріслі з коктейлем в руках, піде в сектор і тим більше в фан зону. Батьки турбуються про безпеку дітей, а діти думають, як добратися до  кумира.

Але проходять роки і ти чуєш у розмовах: «А Jamiroquai не зібрав!»,  і маєш надію ,  що про тебе скажуть: «А вони змогли!» Правда, на цьому «змогли» розбилося безліч амбіцій, а дехто, кажуть, навіть змінив професію.

Ми, Бумбокс, дуже вдячні всім, хто купив квитки на наш концерт 28 лютого. Дякуємо, що в цей складний час ви з нами. Ми дуже раді, що нам не доведеться перекваліфікуватися в управдоми. У нас є мікрофон, вертушки, барабани, гітара і бас. Все інше важливо, але другорядно.

Побачимося 28 лютого.

Бумбокс Family«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 24.2.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua