Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

«Правиця» презентує альбом «Кривий танець» в день нового Сонячного року

«Правиця» презентує альбом «Кривий танець» в день нового Сонячного року
20.3.2015
Киев
«Atmasfera 360»

20 березня 2015 року о 20:00 музичний гурт «Правиця» презентує свій перший альбом «Кривий танець».  «Правиця» виконує пісні, які співали сотні років тому. Сучасний підхід молодих музикантів та креативна обробка надають пісням нове дихання.

Звуки музики, наче подих свіжого вітру, торкаються твого обличчя, огортають тебе, наче теплі хвилі… Ти закриваєш очі і слухаєш… Ти починаєш впізнавати і відчувати щось давно знайоме, з дитинства, а може, ще до народження, але в той же час ти розумієш, що це щось зовсім нове…

Важко описати, та обмежити термінами ту музику, що грає гурт Правиця. Це українські народні пісні, які були ретельно та дбайливо відібрані музикантами, щоб після переосмислення отримати нове, оригінальне звучання, яке робить цю музику абсолютно сучасною та актуальною.

Концерт-презентація першого альбому гурту «Кривий танець» відбудеться в Atmosfera 360 – найбільшому сферичному кінотеатрі в Європі,  що знаходиться в київському Планетарії. Відео-ефекти в поєднанні з чарівною музикою подарують нові враження, адже Ви зможете «бачити» й чути музику одночасно.

Цей день обрано не випадково. 20 березня наша планета проходить через момент сонячного рівнодення. Починається весна за астрономічним, природним календарем і новий Сонячний рік, який раніше святкували наші предки.

Окрім роботи в гурті, його засновники - Марта Любчик та Мирослава Салій - вже протягом п`яти років реалізовують успішні проекти, найбільшим з яких є фольк-студія. Вихованці «Правиці» - не просто навчальна група, а команда друзів. Діти ростуть і розвиваються разом в найкращому україномовному середовищі, зближуються з природою та ставляться до неї з такою ж повагою, як і наші предки.

«Наразі ми реалізовуємо наш найбільш довгоочікуваний проект – випуск власного альбому «Кривий танець». Адже ми за покликанням – музиканти і хочемо донести до публіки власне бачення колориту української музичної культури.»

Пісні виконуватимуться під живий супровід віолончелі, фортепіано, контрабаса та ударних.

Тож запрошуємо Вас прийти, почути і побачити.

А поки що – презентуємо перший сингл з альбому – «Кривий танець». ​​
https://soundcloud.com/pravytsya/2015a

Кривий танець – це безкінечна лінія, що поєднує наше минуле ​ з сьогоденням, яка збирає навколо себе усіх – і дітей, і дорослих. Це вічна енергія весни і танок, який надає сил ​та​ натхнення. І чим довше він триває, тим краще…

20 березня о 20:00
Atmosfera  (Київський Планетарій)
Квитки на концерт 100-200 гривен«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 2.3.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua