Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Лідер гурту «Фіолет» в Каєві зі своїм сольним проектом

Лідер гурту «Фіолет» в Каєві зі своїм сольним проектом
11.3.2015
Киев
клуб «Бочка на Подоле»

11 березня о 20.00 в пабі «Бочка» на Подолі відбудеться акустичний концерт Сергія Мартинюка. Столиця вже не вперше і точно не в останнє зустрічає фронтмена Фіолету. Затишок і порція весняної ніжності гарантована кожному, хто завітає на сольник.

Колос, він же Сергій Мартинюк, лідер українського гурту «Фіолет», вирушив у всеукраїнський тур зі своїм сольним проектом.

Музикант наприкінці 2014-го року презентував першу частину альбому «Як я живу». Друга частина роботи побачила світ 3 березня, а вже 7 стартували турові мандри країною в підтримку нового альбому.

Концертна програма міститить все краще за роки існування проекту + пісні з нового альбому. Також, як розповів музикант, готуються деякі сюрпризи. 

Концертна мапа складається з близько 22 українських міст, серед яких як великі міста (Київ, Львів, Харків, Одеса та ін.), так і районні центри (Острог). Географія охоплює більшість регіонів України.

«Поки ФІОЛЕТ займається творенням нового альбому, я дещо активізував діяльність сольного проекту, життєдіяльність якого намагаюся справно підтримувати. Люблю акустику. Люблю людей, які люблять нашу акустику. Люблю мандри рідною країною. Люблю нові міста. Відтак, всіх наших шанувальників запрошую на березневі концерти. Буде смачно і близько. Тим паче, нам є про що поговорити!», - зазначив Колос.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 10.3.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua