Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Мистецька спека у Вінниці!

Мистецька спека у Вінниці!
3.4.2015
Винница
клуб «Beef Eater»

Мистецька спека у Вінниці
До міста завітають Ірена Карпа та “Люмьєр”
Квітень обіцяє бути теплим, позитивним та яскравим. А все тому, що цей місяць весни Вінниця розпочне одним із найкреативніших та найочікуваніших заходів – мистецьким фестивалем “Artgnosis-2015”. Місце зустрічі незмінне – арт-паб “Beef Eater”, який весь час дивує цікавими, молодими виконавцями та нестандартними рішеннями.
 
“Подібний фестиваль у Вінниці проводиться вперше. – ділиться секретами організатор Інна Масленчук. – У мене було чимало думок, сумнівів, ідей. Завдяки чудовим, працьовитим координаторам заходу та творчій команді “Beef Eater” ми створюємо те, чим виз можете насолодитись вже зовсім скоро.”

Що ж, програма фестивалю дійсно вражає. Мистецька подія поєднала у собі якісні, фрешові тенденції як літературої, так і музичної течії. На цілих три дні Вінниця порине у справжню мистецьку спеку.  У вінницької публіки буде можливість насолодитись найвишуканішими творами сучасної української прози та поезії, переглянути цікаві замальовки від театру “Гвоздь” та “Намір”, послухати гарну музику.

У перший день на сцені з’являться найчуттєвіші митці, люди погоди – Марк Лівін, Іван Байдак та Роман Штігер. Також до міста завітає надзвичайно загадковий Любко Дереш, а скандально-щира оптимістка Ірена Карпа зводитиме з розуму божевільними історіями про мандри та музику. Завершать программу першого дня якісні та лайтові “Люмьєр”.

Не плануйте нічого і на наступні дні: програма наступних двох вечорів обіцяє бути не менш цікавою та насиченою. На сцені виступлять молоді митці Вінничини, Андрій Любка, гурт “DrumТиатр”. Відбудуться презентації книг Юрка Іздрика та Дмитра Лазуткіна, поетичні читання “Кров з молоком” та ще багато чого цікавого.

Отож, запам'ятайте:
Що: Мистецький фестиваль “Artgnosis-2015”
Де: арт-паб “Beef Eater”
Коли: 3-5 квітня
Квитки: 1 день -100 грн
              3 дні- 200 грн
Детальна інформація: 0977962163«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 20.3.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua