Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

Київський рок-н-рол на Полтавщині: Suzanna ELPy

Київський рок-н-рол на Полтавщині: Suzanna ELPy
11.4.2015
Лубны
паб Rock'n'Roll

Київський рок-н-рол на Полтавщині: Suzanna ELPy
 
«Вічна юність, що летить на крилах рок-н-ролу» - так каже про себе Сюзанна Елпі, музикант із Києва. Це її ствердження повністю відображає як створений нею концертно-сценічний образ, так і спосіб життя в цілому. І це – незважаючи на її чималий життєвий та музичний досвід. За плечима Елпі – багаторічний стаж творчої діяльності, концерти і гастролі по Україні та за її межами в різних музичних проявах. Полтавщина знає її завдяки байкерським фестивалям, які щороку проходять у різних куточках регіону, зокрема, це гребінківський мото-рок-фест «Небеса», «Гадяч мото-фест» та мото-фест «Млини». Сюзанна – резидент і почесний гість цих щорічних заходів як у складі різних колективів, так і у вигляді сольного акустичного проекту – Suzanna ELPy.
 
Саме з акустичною програмою виконавиця відвідає Лубни. Вона не раз бувала в цьому місті під час відпочинку, але як музикант приїздить туди вперше. Запальні акорди рок-н-ролу і просякнута романтикою інтимна лірика, трохи філософії життя та порція побутового гумору, авторська програма та кілька адаптованих під специфіку виконання світових хітів – все це Suzanna ELPy презентує в оновленій програмі 11 квітня у лубенському Rock’n’Roll Pub.
 
Дата обрана не випадково – днем пізніше світова спільнота відзначає День народження рок-н-ролу. А саме в день концерту артистка разом із публікою вітатиме з днем народження приймаючу сторону в обличчі арт-директора  клубу Олександра Удовенка.
 
Отже, бажаючі долучитись до свята – паб «Рок-н-рол» та Suzanna ELPy чекають на вас 11 квітня за адресою: Лубни, вул.Гагаріна, 20.
 
Початок о 19:00, вхід 30 гривень.
Бронювання столів - 095-375-59-95
 
Інформаційні партнери заходу – Grebenka.com, ШУМ.TV, музичний журнал «13 нот», Київський рок-клуб, Рок-асоціація України Rockovo.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 22.3.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua