Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Гурт "СонЦе" 23 березня презентує програму "ДОСИТЬ" та збирає кошти для героїв України

Гурт "СонЦе" 23 березня презентує програму "ДОСИТЬ" та збирає кошти для героїв України
23.4.2015
Киев
клуб «Бочка на Подоле»

23 квітня в арт-пабі "Бочка на Подолі" київський рок-гурт "СонЦе" представить столичній публіці свою нову програму із символічною назвою "ДОСИТЬ". За словами учасників гурту, пісні нової програми увійдуть до платівки, яку гурт випустить наприкінці 2015 року.

"Ми вже активно працюємо над диском, до якого увійдуть 11 або 12 пісень. Зараз же, на наш погляд, саме час показати, яким шляхом йде гурт, створюючи нові композиції. Як і раніше, ми шалено експериментуємо, міксуючи фолк, рок, альтернативу, лірику, фанк та навіть панк у єдиний музичний візерунок "СонЦя". 23 квітня на концерті в арт-пабі "Бочка на Подолі" ми втілимо усі свої експерименти у якісний та драйвовий сонце-саунд", - повідомила лідер та вокалістка гурту "СонЦе" Наталія Богута.

Нагадаємо, київський рок-гурт "СонЦе" створено 2006 року гітаристом Вадимом Пенюком та вокалісткою Наталією Богутою. Першу демо-платівку "Жди ня Єво" гурт випустив у 2009 році, а повноформатний диск "ГОВЕРЛА" побачив світ у 2013 році. На початку 2015 року гурт "СонЦе" випустив міні-диск "ПЛАЧ" (пісні на вірші Тараса Шевченка). Гурт - активний учасник фестивалів та опен-ейр концертів. Наразі гурт працює над відеокліпом до пісні "Хто я?", а також записує пісні нового повноформатного диску.

Сторінки гурту: www.soncegroup.com, http://vk.com/soncegroup«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 30.3.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua