Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Trubetskoy, Гайдамаки, Роллікс, Дай дарогу - зберуть гроші на реанімобіль для мобільного госпіталю

Trubetskoy, Гайдамаки, Роллікс, Дай дарогу - зберуть гроші на реанімобіль для мобільного госпіталю
4.6.2015
Киев
клуб «Atlas»

«Від Сябра до брата» - так називається благодійний концерт за участю білоруських та українських гуртів, який пройде 4 червня в Атласі. На концерті будуть зібрані гроші для покупки для Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Пирогова.

Без волонтерської допомоги складно уявити собі ефективну роботу на фронті зараз. Це стосується як військових сил, так і медичної підтримки. Медики ВСУ не можуть покрити всі потреби фронту, особливо в таких гарячих точках як Піски, Авдіївка (Донецька область). Тому так важлива фінансова підтримка медиків-волонтерів, зокрема з Першого добровольчого мобільного госпіталю ім. Пирогова. Госпіталь базується в Артемівську, надає допомогу військовим, добровольцям і мирному населенню.
Для ефективного виконання своїх завдань госпіталю необхідний власний автопарк. У квітні волонтерами за допомогою соціальних мереж вже була зібрана необхідна сума на реанімобіль для госпіталю. У перший же тиждень цей реанімобіль вивіз понад 50 поранених із зони АТО. Моментально надійшло замовлення на ще одну машину швидкої допомоги.

Незважаючи на перемир'я, є нові постраждалі кожен день. Потреба в нових машинах не зменшується.

Об'єднання «Музичні волонтери» було створено для того, щоб направити в одне русло зусилля волонтерів і музикантів, які хочуть допомогти Україні в нелегкий час.
Благодійний концерт «Від Сябра до брата», який об'єднав українців і білорусів, спрямований на збір коштів на ще один реанімобіль.

У концерті візьмуть участь гурти з України - Гайдамаки та Роллікс і з Білорусі - Trubetskoy,  і Дай дарогу. Ведучі - Соня Сотник і Сергій Кузін. Під час концерту буде проведено благодійний аукціон.

Павло Булатніков, Trubetskoy:
Наші знайомі дівчинки з Києва, які займаються волонтерським рухом, розповіли про ідею благодійного фестивалю. Головне, що нам сподобалося - що вся виручка від нього піде на машину швидкої допомоги, яку відправлять в мобільний госпіталь в Донецькій області. Наскільки я зрозумів, в цьому госпіталі працюють лікарі-добровольці, причому абсолютно безкоштовно, без держпідтримки, і допомогу вони надають всім постраждалим в зоні конфлікту, не розділяючи їх на «своїх» і «чужих». Це дуже благородно. Я вважаю, що так повинні надходити всі лікарі, що дали клятву Гіппократа. Зрозуміло, ми не могли відмовитися від участі в такому правильному справі.

Сашко Ярмола, Гайдамаки:
Ми погодилися прийняти участь у цьому концерті через ідею збору коштів на реанімобіль для Української армії в зоні проведення бойових дій. Ми вже збирали на реанімобіль, і купували машину на кошти, зібрані з нашою участю (Одеса, «Скрябін з нами»). Сьогодні відчувається якась регресія у відношенні людей до військових проблем. Не знаю, може трохи втомилися люди, прийшла весна, чи хтось почав фільтрувати та обмежувати потік новин з фронту, але активність у допомозі волонтерам знизилася. Натомість, конфлікт продовжується, на фронт прибувають нові частини, які знову потребують допомоги. Не варто розслаблятися. Також, цей концерт проходитиме під гаслом Українсько-Білоруської дружби, що теж дуже важливо. Чекаємо на концерті 4 червня, клуб «Атлас»!

4 червня 19:00
Клуб «Атлас». 
Квитки
120-250 гривень
Каси Києва та онлайн

Зустрічі в соцмережах
https://www.facebook.com/events/895102190546369/
https://vk.com/event92798136«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 27.5.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua