Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное

Радіохвиля - радіо українського року

Радіохвиля - радіо українського року

Ми живемо в епоху історичних змін… Міняються люди, влада, кордони, поняття, історія, менталітет… Про ці зміни ще напишуть в підручниках історії. І нам пощастило жити в цей складний, але цікавий час.

Ще б 2 роки назад бабці, що сидять на лавочках під будинками, тільки б і пліткували про те, яка «нікчемна» у нас молодь, яка ні на що не здатна: «Не дай Боже війна – нікому буде нас захистити»… Зараз ці слова звучать як знущання.

Уже півтора роки в нашій країні йде війна. Ми багато чого втратили, але знайшли себе як націю. І кожен робить те, що може: хлопці-герої зі зброєю в руках захищають наші кордони від руської наволочі, медики лікують їх тіла, а церква і музика – душу, волонтери-герої підтримують наших вояків у всьому, діти малюють малюнки, артисти їздять з концертами на передову, журналісти розповідають про героїзм наших побратимів на фронті, - всі-всі роблять те, що можуть. Насправді мобілізація торкнулась не лише воїнів, а й усіх українців, мобілізувались всі ради перемоги, ради нашої України.

З’являються нові патріотичні проекти. Одним із кращих є музично-інформаційне інтернет-радіо «Радіохвиля». На «Радіохвилі» звучить переважно патріотична рок-музика (так званий козацький рок), а також козацькі та повстанські пісні. Насправді в Україні неймовірна кількість дуже гарної професійної рок-музики. Це такі гурти, як «Тінь Сонця», «Козак Систем», «Гайдамаки», «От Вінта», «Кому Вниз», «Тартак», «MadHeads», «ТНМК», «Мандри», «Океан Ельзи», «Фата Моргана», «Механічний апельсин», «Мертвий півень», «Плач Єремії», «Скрябін», «Друга ріка» і т.д. і т.д.Радіохвиля співпрацює з героїчним ДУКом і транслює їх рубрики «ДУК. Присіли на хвилинку…» та «Дзвінок з фронту», а також з «Радіо-рокс. Україна» і тому «Суть собитій від Свирида Опанасовича» можна почути і у нас.Радіо має уже свої персональні рубрики, це радіоблог від Степана Стецька «Доброго ранку та Добрий вечір».

«Червоною лінією» радіо є думка - «Любіть Бога й Україну» , тому сьогодні йде робота над програмою «Вечірні проповіді».

Перший ефір «Радіохвилі» відбувся 11 травня 2015 року. Але у радіо є вже свої шанувальники і судячи з гостьової книги, людям зараз дуже не вистачає саме такої музики.

Бажаємо всім здоров’я, а нам успіху!
Любіть Бога й Україну!
Перемога буде за нами!!!І не забувайте слухати «Радіохвилю»«РОКРАДО»
aвтор: RADIOHVILYA aka Oleg Vdovichenko
датировано: 14.7.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua