Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Великий сольний концерт та презентація нового альбому

Великий сольний концерт та презентація нового альбому
7.11.2015
Киев
клуб «Atlas»

7 листопада в київському клубі ATLAS відбудеться без сумніву найгучніша подія українського року цієї осені. Великий сольний концерт відомого гурту ВЕРЕМІЙ, де будуть зібрані усі найкращі пісні з минулих альбомів, а також буде презентовано абсолютно нову платівку.

Цей альбом стане новою сторінкою в історії гурту. Там можна буде почути поєднання фірмового вибухового драйву команди і свіжих експериментів в звучанні - поєднання жорстких гітарних рифів, сучасної електроніки та витончених мелодій флейти зі скрипкою.

Шалений драйв, витончена мелодійність, хвилююча лірика, яскраве світлове шоу перетворять суботній вечір на справжнє свято !
 
Їхні виступи завжди збирають велику аудиторію, їхні альбоми завжди мають добрі відгуки критиків і мають неймовірний рейтинг серед слухачів, вони мають власний стиль, і підкорюють щирістю кожного, хто коли-небудь почує їх. Вони є одними з основоположників моди, тренду на сучасне українське вже багато років. 

«Новий альбом це завжди нові ми. Цей альбом ламає всі стереотипи про нас самих. Треки з цієї платівки вже звучать по радіостанціям країни, а кліпи крутяться не лише по альтернативним каналам. В новий альбом ми додали ще одну родзинку - трохи електроніки. Разом з гітарами і акустичними інструментами - це вибухова суміш.  Та і загалом, ми змінили  підхід до аранжувань. Завдяки цьому ВЕРЕМІЙ вже є по саунду більш модерн роковим проектом, поп-роковим,альтернативним. І це круто»
(В. Калініченко| ВЕРЕМІЙ)
 «Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 5.9.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua