Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

O. Torvald зіграють одразу два великих концерти

O. Torvald зіграють одразу  два великих концерти
12.12.2015
Киев
клуб «Sentrum»

O. Torvald зіграють одразу  два великих концерти в києвському клубі Sentrum. #НАШІЛЮДИВСЮДИШОУ  11 та 12 грудня будуть зовсім різними за настроєм та програмою -  For Girls та For Boys.

Євген Галич, O.Torvald: “ Це нормальна світова практика, коли гурт грає два концерти підряд, бо зала не вмістить всіх бажаючих за один виступ. Та  це не просто два концерти, ми вирішили розважитися  і зробити 11 грудня  концерт виключно для дівчат – там  будемо грати красиві пісні про кохання,  особливо  красиво виглядати. А 12 грудня ми зробимо концерт для хлопців. Для них готуємо “важку” програму, рубілово, суцільний треш і угар - звучатимуть  бойовики. Але звичано ніхто не  забороняє дівчатам, якщо вони хочуть послухати рубілово, приходити 12 грудня, а хлопцям, якщо вони хочуть підчепити когось – приходити 11 грудня. Буде  круто!”

Концертне шоу обіцяє бути шаленим. Окрім вибраних пісень, під час #Нашілюдивсюдишоу O.Torvald планують презентувати нові відеокліпи, а також пісні з нового альбому, над яким почали роботу цього літа.  Спеціально для  фанів  #Нашілюдивсюди, команда проведе перед концертами  Meet&Greet . Як потрапити на зустріч і поспілкуватися з музикантами,  дізнаєтеся найближчим часом з соціальних мереж гурту.

Нагадаємо, в 2015 O.Torvald стали найпопулярнішою  фестивальною командою країни. Цього літа музиканти  зіграли  більше  20 фестивальних сетів в Україні та Європі.

Минулого року O.Torvald презентували албом “Ти Є”,  продюсером якого став Андрій Хливнюк. За думкою музичних оглядачів, альбом став кращим в історії гурту.

O.TORVALD
ДВА ВЕЛИКИХ КОНЦЕРТИ
#НАШІЛЮДИВСЮДИШОУ
11 грудня – For Girls
12 грудня – For  Boys
клуб Sentrum
Київ, вул. Шота Руставелі 11«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 24.9.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua