Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Камтугеза збирає друзів

Камтугеза збирає друзів
14.11.2015
Киев
клуб «Atlas»

14 листопада найпопулярніше ранкове шоу України КАМТУГЕЗА на Radio ROKS святкує своє 6-річчя.
 
Оскільки культові рок-ведучі Соня Сотник і Сергій Кузін не є шанувальниками пишних пафосних святкувань, то і цей скромний етап дорослішання вирішили відзначити в приємній демократичній атмосфері, запросивши тільки найближчих та відданих друзів і фанатів.
 
Головними гостями на заході, зрозуміло, будуть слухачі Radio ROKS, які вже багато років не зраджують улюбленій хвилі. Але не були б Соня і Кузін самі собою, якби не придумали, чим здивувати своїх гостей. По-перше, діти! Діти — це наше майбутнє не лише глобально, але й майбутнє рок-н-ролу зокрема. У концерті зіграють фіналісти акції «Школа рока» на Radio ROKS. Як запевняють Соня і Сергій, дивитися на 10-річних бешкетників, які «валять» Deep Purple не гірше за оригінал, без сліз розчулення просто неможливо.
 
Всіх таємниць нам не розкривають, але ще один сюрприз точно не залишить байдужою жодну панянку. Рок-гурт копів-поліцейських! Так! Саме ті красені в окулярах-«крапельках», з мужніми обличчями і стриманими усмішками, сильні, сміливі і красиві ще й співають і грають справжній рок! Дружба КАМTУГЕЗИ з київською поліцією — факт давно відомий, але тепер виявилося, що у хлопців, крім роботи, ще й музичні інтереси збіглися з Radio ROKS.
 
Сергій Кузін: «Ми сумуємо за слухачами, хоча, здавалося б, кожен день разом в ефірі, але живе спілкування це зовсім інша магія. Тому вирішили без зайвого пафосу і надриву просто зібратися разом, згадати, як все починалося і помріяти, як все буде. А все буде рок!»
 
Окрім концертної програми, всіх гостей свята очікують улюблені конкурси в «живому» форматі, призи та подарунки і головний сюрприз для всіх слухачів — КАМТУГЕЗА оголошує відбір гуртів для відкриття концерту.
 
Соня Сотник: «Ми не називаємо це модним словом "розігрів". Нас гріє любов наших фанів. Ми просто хочемо періодично стояти на сцені поряд з нашими слухачами і давати можливість молодим гуртам проявити себе не тільки в ефірі, а й на публіці. Чесно кажучи, нам самим страшно цікаво, хто це буде».
 
Схоже на те, що ця подія 14 листопада має бути цікавою, тож у клубі Atlas КАМТУГЕЗА буде рада бачити всіх в числі своїх друзів!«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 5.10.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua