Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

The Erised запрошують дітей на концерт

The Erised запрошують дітей на концерт
14.10.2015
Киев
клуб «Atlas»

Музиканти гурту  The Erised  зробили вільним вхід на концерт 14 жовтня в київському клубі Atlas для дітей до 16 років (у супроводі батьків).
 
Nil Tarasov, The Erised:  «Ми хочемо щоб діти відкривали для себе нове, тому кличемо їх на свій концерт. Беріть батьків й приходьте!
Наша аудиторія - це сучасні, освічені, креативні люди, які виховують своїх дітей хорошою літературою, музикою, кіно. Буде дуже кльово, якщо вони зможуть привести дітей на концерт в Атласі. Це сприяє формуванню у дітей гарного смаку, а так само зміцнює дружні і довірчі відносини в родині. З власного дитинства, я пам'ятаю що був радий, коли батьки брали мене в кіно і театр, я думаю що в наслідку це залишило позитивний відбиток на моєму світогляді і комунікаційних здібностях.
 
За професією я психолог, і питання сім'ї та дитини я вважаю основоположними в контексті розвитку здорового і розумного соціуму. Дуже важливо, що бачать наші діти по телебаченню, коли повертаються зі школи додому. На жаль, контент ефірів телеканалів неоднозначний, а змінити його нам не під силу. Але ми можемо розбавити інформаційний потік, запропонувавши дитині альтернативу.»
 
Нагадаємо, The Erised – перша українська команда,  яка підписала екслюзивний контракт з англійським лейблом  «Hospital Records».  Це український англомовний гурт, який навмисно рідко дає концерти, але зібрав більше мільйона прослуховувань за пів року на Yutube, Soundcloud, Spotify.
 
The Erised можна побачити і почути 14 жовтня , 20:00 в  київському клубі Atlas, де музиканти представлять публіці цілісне аудіовізуальне шоу, підготовкою якого займається велика команда.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 12.10.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua