Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

2.11.2017

«Піккардійська Терція» представить кілька пісенних прем’єр

«Піккардійська Терція» представить кілька пісенних прем’єр
31.10.2015
Киев
Октябрский дворец

Менше трьох тижнів залишається до великого сольного концерту вокальної формації «Піккардійська Терція» у Києві. Довгоочікувана зустріч «піккардійців» із київськими меломанами відбудеться у суботу, 31 жовтня, у Жовтневому палаці (МЦКМ). Початок – о 19:00. 

За останній рік знаменитий львівський акапельний чоловічий гурт «Піккардійська Терція» встиг втретє за рік (2014-2015 рр.) побувати із концертним туром у містах сходу та півдня України, а також багато гастролював Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся «піккардійців» звучало у 2015-му і за кордоном, зокрема в Канаді, у Польщі та Чехії.

Попередній сольний концерт «Терції» у столиці відбувся восени 2014-го. Тоді, зважаючи на великий ажіотаж довкола виступу, учасники формації просто зі сцени пообіцяли своїм київським шанувальникам невдовзі знову приїхати до них. Обіцянки дотрималися – і 31 жовтня везуть у Жовтневий палац нову концертну програму.

На концерті 31 жовтня «піккардійці» порадують меломанів не тільки хітами «Старенький трамвай», «Берег ріки», «Нехай…», а й представлять кілька прем’єр. «Виконаємо стрілецьку пісню «Коли ви вмирали» на музику Михайла Гайворонського і слова Михайла Кураха, - розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. - Цією піснею ми хотіли б віддати шану усім героям, які поклали своє життя за волю, за долю України у різні часи становлення нашої держави. Уперше у Києві прозвучить композиція «Подай рученьку» Богдана Весоловського, яка з’явилася у нашому репертуарі лише кілька місяців тому - до 100-річчя цього відомого українського композитора. Згадаємо також нашого колегу і друга Андрія Кузьменка, виконавши його маловідому пісню «Шукав свій дім» («Зима»). Прозвучить на концерті у Києві і пісня «Запроси мене у сни» Володимира Івасюка, яка увійде у наш наступний альбом. Загалом 31 жовтня у Жовтневому палаці представимо усе різноманіття нашого музичного матеріалу - як у піснях, так і в їхньому виконанні. Буде і класична акапельна «Терція», і душевно-фольклорна, а на десерт готуємо найдрайвовіші та найефектніші композиції, які виконаємо разом із барабанщиком Ігорем Леськом». 

Двогодинні концерти «Піккардійської Терції» - це завжди заряд душевності, мелодійності, позитиву і виключно справжніх емоцій. В одній концертній програмі голосисті «піккардійці» об’єднують пісні із різних періодів своєї творчості, а їх за 23 роки музикування колективу назбиралося немало-небагато – понад 300! Відтак у формації, як зауважує Володимир Якимець, «є понад 300 тем для розмови зі слухачами». «Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 13.10.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua