Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Довгоочікуваний концерт FRANCO у культовому Mezzanine

Довгоочікуваний концерт FRANCO у культовому Mezzanine
21.11.2015
Киев
клуб «Mezzanine»

FRANCO - унікальний музичний проект, який існує на території українського творчого простору з кінця 2011 року. Це група музикантів, що прагнуть створювати не лише музику, а й атмосферу, часто доводячи це публіці своїми живими виступами. Музичний колектив FRANCO відомий серед київської тусовки, що воліє насолоджуватись якісною новою музикою наживо. Кожен концерт групи FRANCO - це виразний виклик багатьом сучасним виконавцям, які продовжують просувати у шоу-біз те, що мало зникнути ще 10 років тому.

Кожен виступ FRANCO в Києві завжди супроводжується повним взривом емоцій. В той же час, настрій душевної теплоти сходить зі сцени разом з поетичним потоком думок посеред рядків україномовних текстів.

Якщо розглядати кожного учасника групи FRANCO у роботі, то не можна не помітити, що кожен з них являє собою окремий світ. Вони не схожі один на одного, ні по фактурі, ні по типажності. Саме цей симбіоз різноманерних персонажів створює на сцені органічне поєднання картинки і звуку.

У квітні 2015 року група випустила новий EP, що побив рекорд серед хвилі нової музики - на сервісі "Яндекс.Музика", де він був представлений, композиції було прослухано понад 5000 разів, і це в перші години релізу.21 листопада в культовому просторі Mezzanine FRANCO представить оновлену програму з новим гітаристом. Побувати на цьому знаковому для групи концерті повинен побувати кожен - одразу після свого сету група продовжить роботу над новим альбомом, вихід якого планується на початку 2016 року. А це значить, що данний виступ буде останнім в цьому році.

Також напередодні концерту FRANCO представить кліп на новий сингл "Регіна".«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 19.10.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua