Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Kozak System зіграють разом із гуртом Ірени Карпи

Kozak System зіграють разом із гуртом Ірени Карпи
6.11.2015
Киев
клуб «Sentrum»

6 листопада на концерті в київському клубі Sentrum, Кozak System зіграють разом із гуртом Ірени Карпи.  Qarpa відкриє вечір 40-хвилинним сетом,  де зіграє витяжки з нового альбому  «Made in China», після вийдуть на сцену  й самі Kozak System.  Більше того, музиканти запланували заграти разом  кавер на пісню гурту Nirvana «Smells like teen spirit» в  цікавій несподіваній обробці.
 
Ірена Карпа: «В моєму житті Kozak System з’явились тоді, коли з їх життя зникли «Гайдамаки». Мій друг Артим, який працює з Козаками в якості звукорежисера,  рекомендував звернути увагу на їх матеріал. Я послухала  й зрозуміла: це круто! Їм вдалося зробити музику на кілька голів вище, уникнути шароварщини й досягти справжнього рок-н-ролу. А потім познайомилась із хлопцями особисто – то цікаві, спражні чуваки! Вони гідно представляють Україну на світових аренах. У  Kozak System крута енергія живого бенду (адже сама я більше звикла до електронного звучання), тож кожного разу грати з ними – то подія.
Щодо виконання «Smells like teen spirit» – звісно, цю пісню переспівали  тисячу раз і ні в кого краще за оригінал не виходило.  Але тут  за рахунок зміни темпу та аранжування нам вдалося дати драйву!”
 
Володимир Шерстюк, бас-гітарист Kozak System: «6 листопада, на відміну від попереднього великого концерту в Києві, ми гратимемо не тільки пісні з нового альбому, а будуватимемо програму згідно драматургіі самого шоу. Підготовка до концерту вже у фінальній стадії. Окрім традиційних  репетицій, ми й залучені спеціалісти, чимало часу витратили на  відеоряд на сцені та світло. Плануємо також презентацію відеокліпу, створеного на основі наших гастрольних відео.  Тож буде цікаве й масштабне  шоу Kozak System!  До того ж - в Києві нас підтримає  подруга Ірена Карпа з бендом Qarpa
 
Нагадаємо, цієї осені  KOZAK SYSTEM вирушають у всеукраїнський тур  під назвою Наш МАНІФЕСТ. Тур триватиме  протягом 2015-2016 років, музиканти планують відвідати якомога більше українських міст. Перша частина туру охопить 8 міст, і розпочнеться 6 листопада виступом в київському клубі  Sentrum.  
 
 6 листопада -  Київ,  клуб Sentrum
12 листопада – Луцьк, клуб Show Basilic
13 листопада – Львів, клуб Picasso
14 листопада – Івано-Франківськ, Platinum
15 листопада – Тернопіль,  ПК Березіль
19 листопада – Полтава, Villa Крокодила
20 листопада – Дніпропетровськ, клуб Тайм Аут
22 листопада – Запоріжжя, Капиталистъ«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 27.10.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua