Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Secret Avenue зіграє великий концерт та презентує новий міні-альбом

Secret Avenue зіграє великий концерт та презентує новий міні-альбом
29.11.2015
Киев
клуб «Atlas»

29 листопада в київському клубі Atlas буде звучати нова українська музика. Група Secret Avenue зіграє великий концерт, в рамках якого презентує міні-альбом.
Зараз музиканти закінчують студійну роботу і роздумують над назвою ЕР, реліз якого запланований 23 листопада, за тиждень до концерту.
 
Микола Сікора, барабанщик Secret Avenue, про альбом: «Для нас новий реліз - це результат цілого року безперервної роботи в студії та гастролей в умовах божевілля навколишнього світу. Ми спробували зберегти колишній шлях розвитку, але піти від стандартних рішень, що переповнили сучасну незалежну сцену. Enjoy!»
 
Слухати Live двох пісень з майбутнього міні-альбому:
Secret Avenue – Mirror :  https://www.youtube.com/watch?v=DAQN1BMv5WY
Secret Avenue – Zeitgeist: https://www.youtube.com/watch?v=9hTcdlWQKa0 

Жовтень і листопад Secret Avenue присвячують репетиціям та підготовці концертного шоу. Команда шукає нові шляхи втілення своїх ідей, які зроблять цей концерт особливим. Важлива кожна деталь: побудова програми, світлове оформлення сцени, створення правильного відеоконтенту в стилістиці групи.
 
 Антон Прібиткін, фронтмен Secret Avenue:  «Цього літа ми отримали неймовірний заряд від виступів на фестивалях, і тепер хочемо повернути цю енергію слухачам на сольному концерті в Атласі. Більше того, цього року ми нечасто бачилися з нашою київською публікою через роботу над альбомом і роз'їздами по країні, так що цей концерт для нас подвійно особливий, ми скучили і готові це продемонструвати 29 листопада.»
 
Про гурт:
Secret Avenue - українська англомовна new wave група, створена в 2012 році в Києві. Їх музика поєднує елементи електропопу та  гітарного інді-року.
В грудні 2014 года команда випустила дебютний EP «Sirens» та сингл «Happiness», які було внесено музичними критиками в списки кращих релізів 2014 року в Україні. 
Навесні 2015 Secret Avenue відкатали тур на підтримку релізів по найбільших містах України, а вже влітку стали бажаними гостями найбільших фестивалях країни: «Файне місто», «Atlas Weekend», «Західфест», «Z-Games», «Koktebel Jazz Festival», «Respublica» и др. 
29 листопада 2015 року в клубі ‘ATLAS Secret Avenue презентують новий міні-альбом.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 10.11.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua