Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Містичний концерт Біллі Мілліґан Бенд у музеї Булгакова

Містичний концерт Біллі Мілліґан Бенд у музеї Булгакова
23.12.2015
Киев
Музей Булгакова

23 грудня о 19:30 «Біллі Мілліґан Бенд» дасть єдиний концерт у 2015 році. Гурт гратиме без дротів, мікрофонів та електрики - у справжню живу акустику – так, як це відбувалося раніше у будинку Булгакова.
 
На концерті 23 грудня Ви побачите тріо: рояль, віолончель та вокал. Ви зможете почути більшість із композицій першого альбому та нові пісні, які ще ніколи не виконувалися.
Музиканти знайшли унікальний звук і подаватимуть свій матеріал у вже звичній арт-роковій стилістиці за допомогою лише трьох інструментів. Це суттєво відрізняється від того, що ви могли чути від українських та іноземних виконавців. Саме тому «БМБ» назвав цю концертну програму «Інакша музика».
«Ми не шукаємо масового визнання і не прагнемо робити музику, яка буде зрозуміла середньостатистичному слухачу. «БМБ» - це музика для тих, хто розуміє цінність культури для суспільства, це авторські тексти виключно українською мовою. Мені хотілося б бачити на своїх концертах людей, які читають художню літературу. Я хочу грати та співати для української інтелігенції», - прокоментував фронтмен гурту Макс Прудеус.
 
На концерт зможуть потрапити лише 40 глядачів. На вході квитки не продаватимуться. Їх можна придбати лише за попереднім бронюванням за тел.. : 063 982 22 84, або поштою [email]billymilliganband@gmail.com[/email]
 
Запрошуємо усіх, хто цінує якісну українську музику.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 6.12.2015

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua