Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное

РОКРАДІО УКРАЇНИ

В останній час в мережі дуже активно і трохи помітно на телебаченні мусується тема квотування радіоефіру, та допуску чи не допуску тих чи інших виконавців до української аудиторії. Наша позиція в цьому питанні дуже проста, давайте не заставляти когось вчити українську, давайте самі почнемо не розуміти російську. Що ми зробили для цього.
МИ ІДЕНТИФІКУВАЛИСЬ – РАДІОХВИЛЯ стала РОКРАДІО.

ПРО НАС
РОКРАДІО єдине в Україні інтернет радіо україномовного року, де практично весь ефірний час зайнято музикою без за нудних FM-балачок.
На РОКРАДІО звучить музика, про яку більшість інших ресурсів «забуло», або просто ігнорує.
Ми надаємо слово музикантам, представникам музичних видавництв, організаторам концертів, та просто поціновувачам року.

ЧОМУ ІНТЕРНЕТ МОВЛЕННЯ
По перше - аудіо формат ідеально підходить до мобільних пристроїв. А радіо - саме охватне медіа на мобільних пристроях. 49% американців слухають радіо під час півгодинної поїздки в магазин (дослідження Arbitron Inc і Edison Research). Крім того вони, слухають Інтернет - радіо на протязі двох третин часу користування смартфоном в вільний від роботи час (USA Touchpoints).

По друге - це дешевше. Для запуску радіо в інтернеті потрібні лише якісне обладнання, сайт і команда. Про витрати й «радість» спілкування з Національною радою з питань телебачення і радіомовлення казати нема чого.
 
Трете - онлайн-радіо на відміну від FM не прив'язане до території. Його можна слухати будь - де, де є доступ до інтернет, а зараз важче знайти місце де його нема
 
Четверте. Виміряти аудиторію FM-радіостанцій вкрай важко - для цього треба проводити соціологічні дослідження. В інтернет мовленні це питання знімається автоматично.
 
П’яте. Тенденція розвитку радіо мовлення прямує до відмови від FM. На приклад Норвегія повністю відмовляється від FM і переходить на цифру, це коли на одній частоті можна слухати декілька радіостанцій. Ми ж, скоріш за все оминемо цей етап. Вартість цифрового приймача складає 20-50 євро. Українці скоріш витрачатимуть гроші на смартфони, ніж на такі приймачі. А від FM рано чи пізно доведеться відмовитися — це те, до чого вже наблизилися в Європі і США. Ви скажете: «Коли це буде?» Скоро. Згадайте, в двохтисячному, власник мобільного телефону, розміром, майже з пів булки хліба, виглядав олігархом… Ну й статистика не підводить, кожні сім секунд в світі з’являється якесь маленьке Ноу-Хау в ІТ індустрії.

МУЗИКАНТАМ

Якщо ви вирішили представити свої музичні творіння для ротації на РОКРАДІО, будь ласка, дотримуйтесь кілька рекомендацій:
1. Ми приймаємо тільки матеріали від рок, хард-рок і метал-груп.
2. Ми не приймаємо «живі» записи.
3. Для ясності, називайте файли, наступним чином: (назва групи) - (назва доріжки) в форматі mp3, flac, або wav.
4. Додайте текстовий файл, який буде містити контактну інформацію і будь-які посилання на соціальні медіа.
Ми ж будемо зовсім не проти, якщо Ви розмістите банер нашого радіо на своїй сторінці, або логотип на своїх афішах.
Завжди раді плідній співпраці.
Якщо Ви Власник композиції, що звучить в ефірі РОКРАДІО і Ви бажаєте, щоб ми це припинили, зв’яжіться з нами і ми обов’язково все владнаємо.

ДОПОМОГА ПРОЕКТУ

РОКРАДІО молоде радіо, саме тому потребує Вашої підтримки. І ви можете нам допомогти.
Ваша допомога може надходити декількома способами:
1. Ви завжди можете надати нам допомогу, переглядаючи наші записи на нашій сторінці в Fasebook.
2. Також ви дуже сильно допоможете нам, якщо розкажете про нашу радіостанцію своїм друзям і знайомим. Або просто розмістите будь-який запис на своїй сторінці про РОКРАДІО.

P.S.  І не треба казати, що Вас не пускають в ефір. Ми запрошуємо! Давайте будувати своє радіо разом. Ато, якось відібрати та поділити вже проходили, в сімнадцятому.
РОКРАДІО У КОЖНУ ХАТУ (навіяло сімнадцятим))))«РОКРАДО»
aвтор: RADIOHVILYA aka Oleg Vdovichenko
датировано: 29.4.2016

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua