Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Авторская колонка
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Избранное
Другие публикации автора:

Sziget Pre Party / Sentrum / 20 червня

Sziget Pre Party / Sentrum / 20 червня
20.6.2016
Киев
клуб «Sentrum»

Острів Свободи стає ближчий! 20 червня, презентуючи нову хвилю актуальної української музики, яка скоро неодмінно представить нашу країну в Європі, відбудеться pre-party фестивалю Sziget. На сцену клубу Sentrum у Києві вийдуть одні з кращих молодих гуртів: ZeteticsSecret AvenueSphingidaeCherokey, [color=#000000]Cape Cod feat. Constantine, а також гурт Brunettes Shoot Blondes, який вже цього року виступить на Sziget Europe Stage в центрі Будапешта. [/color]4-годинна програма, наповнена музикою і спілкуванням, прем’єрами і візуальними пригодами відтворить над'яскраву атмосферу одного з найбільших фестивалів Європи. Свято в Києві відбудеться за підтримки бренду Bacardi, який минулого літа змусив танцювати тисячі сігетців на майданчику Bacardi Music Gateaway в самому серці Sziget. Унікальний шанс виграти 2 тижневих квитки на Sziget 2016 чекатиме кожного, хто прийде на концерт!

Sphingidae поєднають gospel, rock і art-pop в унікальне звучання інтернаціонального гурту з вокалісткою-француженкою Nathalie Robelot. Час new disco прийде з музикою Cherokey, натхненних романтикою ретро-саунда з елементами electropop та indiedance. Харизматичним вокалом нової зірки «Голосу країни» в поєднанні з deep house 90-х і британським гаражним бітом, змішаним з м’якими басовими лініями, вразять Cape Cod feat. Constantine. Indie rock від Zetetics на чолі з Лікою Бугайовою наповнить Sentrum емоційним пошуком нових смислів, а Secret Avenue – атмосферним new wave з елементами electropop та хвилюючим indie-звучанням гітари. Sziget Pre Party почує indie-rock Brunettes Shoot Blondes – авторів кліпу-сенсації, яким захоплюються Billboard, Rolling Stone, і USA Today, фіналістів національного відбору Eurovision і володарів премії Berlin Music Video Awards.

«Прожектор Острова Свободи, направлений в ніч Sziget Pre Party на одних з найцікавіших і найперспективніших гуртів, відкриває українську музику для вибагливих фанів Sziget. Акцентуючи увагу на кращих, він робить наших артистів ближчими до великого європейського фестивалю з давньою історією і всесвітнім визнанням. В той самий час він робить їх ближчими до нас самих, захоплених безперечно дивовижними британцями Muse, чи ісландцями Sigur Rós, нагадуючи, що найцінніше часто зовсім поряд. Все разом це гарантує справді незабутню вечірку від Sziget – найближчого до України великого фестивалю з актуальним лайн-апом з усього світу, який рано чи пізно має стати святом музичного смаку кожного з нас», − Ольга ЄрмакSziget Festival Україна 

Вхід на Sziget Pre Party вільний, за реєстрацією на сайті: szigetfestival.com.ua/preparty
Двері відчиняються о 17:30 з free drinks від Bacardi для перших 100 гостей. Початок концерту о 19:00.«Афиша»
aвтор: Rock.Bot aka Rock Bot
датировано: 12.5.2016

Авторская колонка: ответственность за размещенную информацию берет на себя автор


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua